0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 asdasd
sdfsdfwsdf
2 Ieva
Galėtumėt, atsižvelgti į mūsų (mokinių) norus, o ne galvoti savaip. Kai patys esate baigę mokyklą "senaisiais laikais"
3 T.Galdikas
Pritariu,tai gan per sunku yra 5 egzaminai.
4 Vladžius
Ne egzaminų skaičių reikia didinti, nuo to patikėkite nebus geriau. Na tai kas jei bus skaičiuojams prie tiksliųjų mokslų ir istorijos egzaminas,jei vaikas nemokės chemijos,tai jam nebus ką ten veikti
5 Evelina
nevienuoliktokė, bet apie ateitį galvoju
6 L.Tucinskaite
Reformai NE!!
7 R.Zaryc
ESU PRIES REFORMA!
8 Inga
negalima zaisti zmoniu likimais
9 Algirdas
Dirbti reikia, ne reformuoti
10 E.Voleiko
Neimanoma taip mokytis!
11 M.Kozlowskij
Ne
12 Ramunė
Aš prieš naują mokslo reformą !
13 M.
Nežlugdykite mokinių svajonių!
14 aiste
didziausia nesamone! isiticiojimas
15 A.Kaštaljan
Prieš šitą nesamonę!
16 Vidmantas
Pritariu
17 K.
nu nestūmkit!!!!
18 P.Jurevičius
Aš prieš naują mokslo ferormą!
19 Artūras
velniop įstatymą... gaila draugų ..
20 Raigardas
vagys
21 Robert
negalima žaisti jaunų žmonių likimais (c)
22 Sarunas
Uz lietuva! uz ateini!
23 Valentin
Mano manymu cia yra nesamone nes galejo anksciau pasakyt kad reikes 5 egzaminus laikyt taigi butu labai gerai jeugu dabartinems vienuoliktomas atsauktu sia reforma.
24 Silvija
pagalvokit apie vargsius vienoliktokus!
25 Vladislav
Naujai mokslo reformai NE!!!!
26 Aurelija
Sėdėdami prie kavos puodelio,pilna burna griaunate kitų gyvenimus,patys nesuvokdami,kaip turime aukotis,vardan Jūsų įdėjų
27 LGair.
ABSURDAS
28 Roberta
Sutinku su autorės nuomone
29 Karolina
Ši reforma - bus didžiausias emigrantų antplūdis iš Lietuvos..
30 Kristina
nenoriu 5 valstybinių egzaminų

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.