0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vytis Ber... ne
2 Rolandas Tuč...
3 Vytis Ber...
4 Kęstutis Špo... Nejaugi 60 000 LT seimo rinkeju ejo gadint biuleteniu?
5 S.Žiūkas ...
6 P. Bei...
7 Uspaskichas Dal...
8 Rimantas Luk... procentali anuliacija balsu imant vidurky.
9 Irena Rat... VRk pirmininkas jau seniai turėjo reaguoti ir įnicijuoti įstatymo pataisas, kad būtų užkirstas kelias demokratijos profanacijai.
10 Mindaugas Smi... Nubausti ir pirkusių balsus partijų primininkus.
11 Paulius Bar...
12 Lina Šim...
13 A.Miliūtė ...
14 V.Simokaitienė ...
15 G. Gri...
16 Darius Mil...
17 Romas Len...
18 Mantas Ram...
19 Rasa Čep... Pritariu
20 janina sid...
21 V.balciene ... pazeidimams ne
22 Monika Zai...
23 Aiste Bau...
24 Vaida Tul...
25 Nauris Vaš... Rinkimus laikyti negaliojančiais.
26 Gražina Pal... Patikrinti kur dingo rinkimų biuleteniai, kuriais žmonės tiesiogiai balsavo visose ambasadose

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!