0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Marius
Tikrai taip - uzsienyje taip ir yra
2 Meda
taip,būtina
3 Andrius
reikėtų pasimokyti iš vokiečių
4 VS
kas be ko
5 Vygandas
sekmadieniais švęsti.
6 Livija
Na yra tokios profesijos, kurių darbo nenutrūkstamumas yra būtinas, bet koks baras jei nedirbs, tai manau niekas nuo to nenukentės.
7 K.
Septintą dieną švęsk.
8 Augustas
Sekmadieni nedarbo diena
9 Skirmantė
Palaikau prekybininkai irgi žmonės
10 M.K
ZINOMA
11 Antanina
apsipirkimams tikrai uztenka savaites,bent sekmadienis -be prekybos,sveikintina
12 A.
Gaila yrančių šeimų, kurių viena iš priežasčių gali būti ir šis sekmadieninis darbas
13 Aldona
būtų puikus pasiekimas
14 Juratė
Ir prekybininkams reikia pailsėti. Tuo pačiu pailsėtume ir mes. Norvegijoje sekmadieniais parduotuvės nedirba.
15 Zita
drąsiau ir taip toliau.
16 Alma
pardavėjos juk žmonės ir namus turi
17 Semionas
Tai pastebejau kad uzsienyje sekmadieni nedirba niekas nei prekybos centrai nei kavines, net ir sestadieni dirba iki 15valandos visi
18 B.Leonaite
Kavinės, barai galėtų dirbt, bet tik jau ne prekybcentriai/parduotuvės. Juk tek tiek daug MAMŲ dirba!
19 Toma
Sekmadienis - diena, kai galime drauge pasibūti su savo artimaisiais, aplankyti giminaičius, susitikti su draugais. Galų gale, pailsėti ir nusiteikti ateinančios savaitės darbams. Žmonės - ne robotai!
20 DALIJA
Manau, kad kgal b8t7 galima leisti dirbti tik savo asmeniniame versle, kur n4ra samdomų darbuotojų, kaip yra daugelyje Europos Sąjungos šalių, pvz. kiniečiai nešvenčia sekmadienio ir turi savo krautu
21 Algimantas
Parduotuviu darbuotojai irgi zmones
22 Rymantas
Neinu į parduotuves ir prekybos c. skmadienį
23 Rimgaudas
sekmadienis nedarbo diena
24 ALBINAS
Paradoksas: Poliklinikose savaitgaliais dirba tik budintys gydytojai, o parduotuvėse visas personalas. Maistą pirkime pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, o kitomis dienomis nepirkime.
25 Vilma
pritariu, labai gerai :)
26 renata
sekmadienis seimos diena
27 Laima
sekmadienis ne darbo diena
28 Regina
Pritariu - visi turi teisę į poilsį!
29 Birute
sekmadienis t.b. laisvas nuo darbo
30 Aurelija
pritariu

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (54)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (11)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.