11 383 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
151 Karolina
Net Kaunas turi naktinį autobusų transportą.. Vilniau, neatsilik!
152 Beatričė
to butinai reikia!
153 Audrius
Labai reikalingas dalykas.
154 Eglė
Labai reikalingas dalykas!
155 M.Valaišaitė
Labai labai reikia!
156 L.
Taip
157 Aušra
Labai praverstų
158 Agnė
Būtų šaunu susigražinti naktinį viešajį transportą!
159 R.Tomasevic
Sutinku!
160 S.
Uz naktini transporta
161 Ivan
Butu labai gerai jei troleibusai važiuos naktimis.
162 Agnė
Kai naktimis Vilniuje vyksta tikrai intensyvus gyvenimas, viešasis transportas tikrai yra būtinas.
163 Alekseji
Reikia butinai naktinio viesojo transporto
164 Inga
Būtų negalo gerai, jei naktimis važinėtų troleibusai, autobusai. Tai ne vien problema kaip grįžti po kokio nors vakarėlio, be taip kaip grįžti po darbo..
165 Laurynas
REIKIA NAKTINIO AUTOBUSO
166 Artūras
pasirašom
167 Simonas
draugai irgi nori issimiegot
168 R.
Būtų labai patogu
169 Vytautas
Labai gera ideja
170 M.
Naktinis transportas yra labai reikalingas.
171 Edgaras
SOSTINEI BŪTINAS NAKTINIS TRANSPORTAS!
172 Agne
Taip!!!
173 Evaldas
butu labai gerai
174 Sigita
labai reikia
175 Silvija
noriu namo naktį grįžt!!!
176 Juozas
Reikia
177 Vaidotas
Reikia būtinai
178 Sabina
Reikia!!!
179 Mantas
butinas dalykas, ypac savaitgaliais.
180 G.
labai puiki ideja! Patogu grizti namo!

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21692)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.