# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
181 Povilas Jar...
182 Galina Dze...
183 A. Apa...
184 DAINIUS SIM...
185 Audrius Sak...
186 R.Galeckaite ...
187 Arturas Nor...
188 Tomas Jur...
189 Ramute Mac...
190 Vitalijus Bal...
191 UAB &qu...
192 Mindaugas Baz... Sveiki, tiesiog tai privalo liautis, trukdomas mūsų verslas, prarandama taip sunkiai iškovota rinka.
193 Asta Ram...
194 UAB Kel...
195 Gediminas Ind...
196 UAB &qu...
197 A. Pil...
198 D.Klejevskij ...
199 Ugnė Pak...
200 ALGIRDAS DID...
201 Imexus Bal...
202 Tenta &am...
203 Vedautos aut... reikalingi skubūs veiksmai
204 Michail Gal...
205 Gerardas ...
206 UAB San...
207 German Zot...
208 Rolandas Ski...
209 Zydre Dar...
210 Sergejus Mir...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!