# Vardas Komentaras
61 Elena
62 E.Petronytė
63 D.
64 Živilė
65 V.
66 K.
67 Jurga
įrengti pėščiųjų šviesiforą
68 Donata
69 A.
70 Vykintas
71 Ramune
tik uz
72 K.
Kuo greičia sutvarkyti, kiek dar galima laukti, per brangiai kainuoja (žmonių gyveybėmis). Juk čia bet kada gali eiti tavo vaikas ar tiesiog artimas, kuris bus tik dar viena nekalta auka...
73 A.
senai jo reikia, kiek dar reikia auku kad tai suprasti
74 Ieva
Sumažinti leistiną greitį iki 40 km/val.;Prieš perėją įrengti greičio ribojimo kalnelį.
75 Eglė
76 Marina
77 JUSTINA
78 B.
79 Joloanta
as esu uz sauguma keliuose!
80 Ingrida
turi nustoti mirti žmonės toje vietoje!
81 Solveiga
pastatyti pėsčiųjų tiltą
82 Arvydas
83 Raimonda
Irengti pesciuju tilta arba sviesofora
84 M.
85 Viktorija
86 R.
87 B.
88 L.Sankaitė
89 Rafal
90 A.

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.