# Vardas Komentaras
121 Arunas
122 mj
123 ingrida
daugelyje ugdymo istaigu vadovai jauciasi nebaudziamais, visagaliais karaliais
124 As
125 Evelina
126 Irena
127 M.
128 Nijolė
129 R.Dilienė
130 Jūratė
131 Rima
Tai nužmogėjimas, nepagarba vyresnio amžiaus pedagogams, būdinga daugelyje mokyklų
132 Ramunė
133 Andzela
134 Audronė
daug atsidavusių pedagogų Lietuvoje kenčia nuo administratorių-vidutinybių
135 Ramutė
136 Žana
137 P.
138 Kristina
139 V.Almonaitiene
140 Virginija
141 Virginija
Labai skaudu skaityti. Pasirašau, nes psichologinis smurtas mokyklose klesti. Manipuliuojama valdymo įrankiais. Dažniausiai - psichologiniais.
142 Daiva
Baigiau konservatorija 1982. Visada prisiminsiu ten dirbusias asmenybes. Kaip suprantu - vidutinybes virsu ima, deja.
143 Vilija
Dėkoju, Jūsų pilietiškos pozicijos dėka, Tiesa nugali klastą ir melą.
144 Jurgita
Be komentaru! Skaitau ir negaliu patikėti, kokie dalykai dedasi "Šimkinėje", kurioje mokiausi, ir kurią prisimenu itin šiltomis spalvomis. Gėda vadovybei! Nebėra nieko švento.....
145 Ilma
Skaudu skaityti
146 Vilija
147 Sigitas
Esu supykęs. Kaip tokiai mokyklai gali vadovauti bedvasė technokratė-vadybininkė. Baisiai supykęs.
148 Violeta
tikiuosi, tiesa nugalės
149 S.Šopaga
150 Viktorija
Perskaičius peticiją, tikrai pasidarė graudu, kad nepriklausomos, laisvos Lietuvos laikais vyksta sveiku protu nesuprantami dalykai. Esu dėstytoja ir negaliu suvokti tokio nežmogiško elgesio.

DĖL VISAGINO SAVIVALDYBĖS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO IR FORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PAPILDANČIO UGDYMO PROGRAMAS VYKDANČIŲ VISAGINO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ TINKLO OPTIMIZAVIMO KONCEPCIJOS (280)

J.Monachova. Adresuota: Visagino savivaldybė

Vietos savivaldybės bendradarbiavimas turėtų būti grindžiamas aiškia esamos situacijos analize ir vietos bendruomenės poreikių tenkinimu, įtraukiant vietos gyventojus į sprendimų priėmimo procesą. Nagrinėjant šį klausimą, nebuvo paisoma VKN bendruomenės ir atskirų savivaldybės gyventojų interesų. Visų pirma nebuvo atliktas Visagino miesto gyventojų nuomonės apklausa ir tyrimas šiuo klausimu. Nagrinėjant esamą koncepciją, kyla daug neišspręstų klausimų. Koncepcijoje nėra kalbama apie VKN darbuotojų socialinių garantijų užtikrinimą. Visagino kūrybos namuose sukurta moderni, saugi, jauki ugdymosi aplinka, padedant tenkinti ugdytinių poreikius ir polinkius; įstaiga aprūpinta naujausiomis technologijomis ir priemonėmis. Koncepcijoje nėra nurodyta, kaip bus paskirstytos patalpos ir priemonės, įvykus tinkle optimizavimui. Taip pat koncepcijoje nėra atlikta tikslių skaičiavimų, koks bus lėšų poreikis, įgyvendinant tinklo optimizavimą. Nepateikta jokia tinklo optimizavimo finansinė analizė. Remiantis statistiniais VKN duomenimis dėl ugdytinių skaičiaus, aiškiai matomas šios įstaigos populiarumas ir paklausa mieste. Šiose įstaigoje sukurtos ne tik puikios sąlygos ugdyti vaikus, bet ir ypatingas saugumo, pagalbos ir meilės žmogui jausmas. Prašome sustabdyti skubotą neracionalų įstaigų tinklo optimizavimą.

Laikas baigti karantiną (234)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.