463 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 asdasdasd ...
2 R.Noreika ... tikrai manau butu verta nes , jaunimui nebera ka veikti siauliuose apart visu tu klubu katruose prisigeria ir eina girti mieste prisidarydami problemu. nu ir t.t.
3 Viktorija B...
4 Vidmantas D...
5 Aurelijus V...
6 Lukas J...
7 Donatas K...
8 P.Bernotas ... sutinku su peticija\!
9 R.Stonys ... Butinai, daugiau pritrauks jaunimo.
10 S. S...
11 greta š...
12 Simona ...
13 G. N...
14 Jonas O... Dragai buva ir bus, neduos trasos pradesim mieste
15 Dovydas s... sumazes gatvese ereliu nes bus kur išsilieti savo sugebejimamas
16 edvinas p... del zokniu drago
17 T.Minkevičius ...
18 Deimantė M...
19 Mindaugas B...
20 andrius, l...
21 Marius P...
22 V.Romel ...
23 Laura Ž...
24 Kamilė ...
25 Simonas N...
26 Evaldas M... Taisykle, atsakyti uz savo sauguma
27 Odeta B...
28 Tomas M...
29 Valdas B... Jai jau mes NATO ,tai manau ,kad sis laiko praleidimas butu idomus ne tik ivairaus amziaus grupems ,bet ir patiems NATO kariams
30 D. Z...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!