101 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Edita
2 Vitas
3 V.
4 S.
5 Rita
6 I.Akelaitiene
7 justinas
8 Daiva
9 marius
okupantams NE
10 Aušra
11 RimasKatinas
12 Vytautas
13 Gytis
14 Mindaugas
15 Edita
16 Arūnas
17 Marija
18 Miglė
19 Giedrė
20 Michailas
21 Goda
22 Darius
Tikra gėda ir panieka Marijampolės miesto centinėje aikštėje matyti Rusijos federacijos vėliavą. Per daug pagarbos engėjams rodome.
23 Tomas
24 Jolita
25 Deivydas
26 Arturas
27 Neringa
28 J.
Nereikia mums tokio rusu paveldo
29 Laura
na be zodziu...
30 Tomas
Ruskius ir ju pakalikus lauk!!!

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.