743 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 Ingrida
Savi skursta, savo sprendimais ir taip mažinate gimstamumą... Tai aišku, kam jums lietuviai, svetimi prisigimdys tiek kad išnaikins musu gretas...
62 Bernadeta
63 Nikita
64 Dalia
65 A.Anonimas
66 Tomas
67 A.
68 Vytautas
69 Sandra
70 Laimonas
71 Gediminas
72 A.
Pabėgėliams NE!
73 Rasa
74 Jolanta
saviems padekite....ia ia
75 tomas
76 Romas
77 Janina
78 Genė
79 gintautas
80 V.Maneikis
pavojus, žr. į Paryžių
81 Egidijus
Lietuvoje jų tikrain nereikia.
82 Rasa
Pabėgėliais privalo rūpintis tie, kurie tą karą sukėlė - JAV ir tie, kurie neatsakingai įsileido juios į savo teritoriją - Graikija, Italija, Vokietija. Lietuva čia niekuo dėta, todėl neprivalo kentėt
83 A.Motiejūnaitė
84 Vytautas
85 Leonas
86 Ilona
87 Brigita
88 nijole
89 j.damskyte
90 Vytautas
Reikia atskirti apsimetelius migrantus, o tikriems reiketu padeti. Bet pirmiausia reikia padeti jiems gyventi savo salyse, jei jie to nori, bet ne kviestis migrantus i Europa.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.