# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Artūras Ser... Vilnius 2019-02-21 / 10:04
2 E. Kas...
3 Vilija Tūr...
4 Stanislava Lig... Krematoriumas kenkia ir aplinkai, ir žmonių sveikatai
5 Jurgis Vir...
6 Algis Dav...
7 Alvydas Ale...
8 regina dag...
9 Vitalij len...
10 Juzef Tom...
11 Oksana Ale...
12 Liucija Ušč... Ne krematoriumui Naujininkuose,tokie objektai turėtų būti už miesto ribų, toliau nuo gyvenamųjų rajonų.
13 Aleks Vel...
14 Oksana Jak... Nebutinas laukas
15 Robertas Lia...
16 Anastasija Lev...
17 O.Krupičevič ... Prieš krematoriumą
18 M.MILIŪNIENĖ ... Prieš krematoriumą
19 Nijolė Dzi...
20 E.Aleksandrovič ...
21 Jovita Pon...
22 Miroslav Mic...
23 Snežana Mas...
24 Ieva Gie...
25 Genrikas Ned...
26 Genrikas Ned...
27 Jonas Pla...
28 A.Rudneva ...
29 S.Stankevičius ...
30 Valentina Rem...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!