1 088 PARAŠAI

Adresuota: LR Vyriausybė
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ilona D... Esu prieš šiūkšlių deginimą Kaune Kaunas 2019-08-29 / 05:15
2 Neskelbiamas asmuo 2019-08-28 / 22:43
3 Neskelbiamas asmuo STOP šiukšlių deginimui šalia Kauno! Kaunas 2019-08-28 / 22:29
4 Rytis M... STOP šiukšlių deginimui Kauno LEZ! Kaunas 2019-06-22 / 16:29
5 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-03-25 / 11:31
6 Aurimas A... Pries siuksliu deginimo gamykla Kaune!!! 2019-02-28 / 16:57
7 Remigijus R... Visiskai sutinku. STOP šiukšlių deginimui Kauno LEZ! Kaunas 2019-01-05 / 12:07
8 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-01-03 / 23:28
9 Neskelbiamas asmuo ! 2018-11-18 / 13:21
10 Rolandas N... Už svaresni Kauną Kaunas 2018-11-15 / 10:58
11 Neskelbiamas asmuo Norinčius šioje vietoje statyti šiukšliu deginimo jėgainę-pasiūlymas pasikeisti gyvenamais būstais.NEGI jau ner galvų,kurios protingai galvotų............. 2018-11-09 / 00:34
12 V L... Kaunas 2018-11-07 / 12:57
13 Viktorija K... Et Kaunas 2018-10-26 / 20:23
14 Žydrūnas ... Kaunas 2018-10-24 / 13:29
15 Kotryna B... Stop siuksliu deginimui kauno lez Kaunas 2018-10-23 / 15:30
16 Violeta Z... Tegu degina kuo toliau nuo gyvenamų vietovių. Kiek galima nuodyti žmones? Atsipeikėkit!!! Kaunas 2018-10-23 / 11:34
17 Odeta ... Kaunas 2018-10-23 / 09:01
18 Otilija S... STOP Vilnius 2018-10-22 / 23:14
19 Mantė M... Kaunas 2018-10-22 / 22:00
20 Mantas ... Kaunas 2018-10-22 / 21:56
21 Neskelbiamas asmuo as pries siuksliu deginima Kaune Kaunas 2018-10-22 / 21:33
22 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2018-10-22 / 11:49
23 RASA M... Na kiek galima nuodyti žmones, tai visiškas genocidas ... lėti nuodai 2018-10-22 / 11:48
24 Karolina B... Nesutinku, kad būtų deginama taip arti gyventojų. Galima tokį dalyką pastatyti ir daug toliau nuo žmonių!! Kaunas 2018-10-22 / 10:48
25 Gražina G... Kaunas 2018-10-22 / 10:22
26 Živilė A... Kaunas 2018-10-22 / 10:21
27 Aistė A... Kaunas 2018-10-22 / 00:05
28 Neskelbiamas asmuo 2018-10-21 / 23:57
29 Normantas V... Kaunas 2018-10-21 / 23:51
30 Gintautas K... Kaunas 2018-10-21 / 23:33

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!