114 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Birutė Sal...
2 D. Čug... Prieš
3 B.Rakauskienė ... Kodėl viską sunaikinti, kas jau sukurta.
4 Julija Mur... Nepritariu
5 Zina ... tegul pagyvena salia reformos salinku
6 A. Mat... Nepritariu pertvarkai
7 Sandra Civ... Gal jau užtenka viską griauti? Gal pirmiausia reikėtų pagalvoti, gerai pagalvoti, sutvarkyti bazę, o po to draskyti?
8 Inga Pra... Prieštarauju!
9 Vida Šal...
10 Asta Bur...
11 Martynas Kva...
12 Vaidas Kil...
13 R. Bro...
14 Tadas Kri... Aš prieš tokią idėją.
15 Arnoldas Bro...
16 Jūratė Bro...
17 Paulina Kat...
18 Rita Lev... Prieš tokį sprendimą.Ar dar Lietuvoje mažai tragedijų kurias sukelia psichikos negalią turintys asmenys? Kas apgins sveikus žmonės nuo psichinių ligonių?
19 Dovilė Tum...
20 Daiva Kas... Tai didžiausia klaida, kurią žadama padryti, Ši reforma tikrai neturi ateities ir yra žalinga.
21 Jūratė ...
22 Rūta Mic... PRIEŠ Kas apsaugos visuomenę nuo agresyvių psishiškai neįgalių žmonių?
23 Irma Men... Turbūt mūsų valdžia daugiau neturi kuo užsiimti, kaip tik viską naikinti arba reorganizuoti. ..
24 Liveta Sin... dabar yra ir taip nesaugu... Tai kas bus kaip juos integruos?
25 Ilma Gud... Dings darbo vietos! Kur žmonės dirbs???
26 E.Sikorskiene ...
27 Edita ... ..
28 Rita Aku...
29 Asta Ven...
30 V. Sta...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!