# Vardas Komentaras
211 VIRGINIJUS
Issaugoti kastonu aleja
212 Roberta
Dėl kaštonų alėjos išsaugojimo
213 Audronė
Požiūris į medžius yra padorumo testas: parodo, ar prisidedate prie planetos išsaugojimo
214 Ingrida
Išsikirskit savivaldybėj patys save!
215 Simona
Uz
216 Giedrė
Už senųjų kaštonų išsaugojimą
217 SkirmantasSimkus (Šiauliai)
pries savivaliavima valdzios
218 Mindaugas
Čia mūsų medžiai. Nekiškit nagų.
219 Vilma
Už išsaugojimą kastonu
220 Irena
Išsaugoti medžius
221 Inga (Šiauliai)
Pavelde ir yra visas sios vietos jukumas ir unikalumas, nesuvienodinkime su bevardziais kitu miestu gatviu projektais
222 Lina
issaugokim medzius!
223 Rasa
Šitie medžiai užaugo dar tuomet, kai nebuvo asfalto ir grindinio plytelių. Dabartinio užteršto miesto sąlygomis pasodinus naują medelį ir aprėminus jį plytelėmis, jis toks didelis neužaugs
224 Vilma
Išsaugoti Kaštonų alėją
225 Daiva
Kam naikinti tai ko nebeatstatysim
226 Sandra
Uz issaugojima
227 Laura
Už medžius!
228 Audronė
Išsaugokime kaštonus!!!!!!!
229
Pritariu visiems trims peticijoje pateiktiems punktams.
230 Eirimas
Medis pats savaime yra vertybė
231 Jekaterina
Neatsižvelgus į šios peticijos forma išreiškiama gyventojų valią, bus pažeista Orhuso konvencija, apibrėžianti gyventojų teisę į dalyvavimą priimant sprendimą dėl savo aplinkos.
232 Algirdas
uz rekonstrukcija, medziai turi likti.
233 L.Navickaitė
Išsaugokime Šiaulių medžius
234 Alfreda
Issaugoti medzius
235 Violeta
Mano tevu jaunystes miestas, prasome ne darktyti jo.
236 Rasa
Neiskirsti medziius
237 Gabija
Pries
238 Palmira
Išsaugoti!
239 Roberta
Nevalia naikinyi to kas tik puosia musu miesta!
240 Justinas
Medziai mus gydo ivairiapusiskai,tai prioritetas,seni medziai daugiau gryno oro ir stipresnis energetinis poveikis,mokslo irodyta.Kilkim pries robotizmo/susinaukinimo persama era.

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21692)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.