267 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Gvidas
2018-11-08 / 09:57
pritariu medžių išsaugojimui gyvenvietėse! Siūlau svarstyti ir savivaldybės Želdynų apsaugos/priežiūros komisijoje (tokia turi būti!), sav. Tarybos Aplinkos ir Urbanistikos komitetuose, kviesti nešališkus specialistus
2 G.
Gražūs medžiai, puošiantys Raudondvarį, valantys orą, teikiantys atgaivą savo pavėsiu, saugokime šį turtą ir darykime viską, kas įmanoma, kad jis būtų išsaugotas
3 Andželika
tie medžiai gelbsti nuo taršos, triukšmo, kaitros, suteikia Instituto gatvei unikalumo - be jų ji bus nebejauki. Tai juk ąžuolai.
4 Rasa
Nesuprantu, kokie čia europiniai pinigai užplūdo, kad visi puolė senuosius parkus ir alėjas naikinti! Košmaras
5 Marius
[email protected]
6 Vitalija
Nejaugi negalima kitaip susitvarkyti, nekertant medžių?
7 Vytautas
Nepjaukit medziu
8 Ugnė
Noriu issaugoti medzius
9 Rūta
Už išsaugotus medžius
10 Povilas
Nepjauti!!!!!!
11 Mantas
Sutinku
12 Mantas
Nepritariu!!
13 Herkus
Uz Radviliskio medzius!!!
14 Irmantas
Senas liepas galima kirsti, bet yra daug jaunų ąžuoliukų
15 Asta
Medžius, esančius Instituto gatvėje būtina nupjauti, nes jie nepritaikyti augti tokiose vietose, nes jų šaknys iškilnojo visą šaligatvį(dabar šaligatviu neįmanoma vaikščioti).
16 Vita
Negi tikrai manote, kad miškų kirtimas yra naudingas?
17 Monika
Išgelbėkim medžius
18 Aida
Myliu medžius
19 Nida
Medziai irgi gyvybe :)))
20 Jonas
Būtina sustabdyti pjūklus,išsaugojant bent jau pakenčiamą aplinką žmonėms gyventi!
21 Laura
Uzdrausti kirtimus
22 Irena
Naikindami medžius, naikiname patys save.
23 Zita (Kaunas)
Gerbkime žmones, kurie tuos medžius sodino, tikėdami, kad nums šie medžiai suteiks pavėsį
24 TADAS
uz tai kad LIETUVA butu zalia
25 Marius
Suprantama, kad medžių pjovimas palengvina ir gal net sutaupo gatvės rekonstrukcijos kaštus, tačiau tai daroma sukuriant papildomus, neskaičiuojamus kaštus gyventojams.
26 Vilma
Prieštarauju medžių kirtimui
27 Virginija
Medžius būtna išsaugoti
28 Veronika
Prašau nedaryti šios klaidos.
29 Evelina
Kaip A. Baranauskas yra taręs: Ir giesmė nepabaigta: kai širdis susopo, Ant dūšios labai sunku ir neramu tapo. Mat toj pati galybė, ką miškus sugraužė, Širdį, dūšią apgriuvo... ir giesmę nulaužė.
30 Jolita
Medžių kirtimui NE

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (585)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.