36 756 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
241 Greta
2019-02-18 / 08:12
Gyvunam cirkuose ne vieta!
242 Agnė (Vilnius)
2019-02-15 / 17:37
243 Neskelbiama
2019-02-13 / 23:43
244 Monika (Kaunas)
2019-02-11 / 01:49
Už cirką be gyvūnų! Saugokime juos!
245 Rita (Alytus)
2019-02-10 / 20:07
246 Evelina (Vilnius)
2019-02-08 / 15:00
247 Kornelija (Šiauliai)
2019-02-07 / 16:29
248 Roberta
2019-02-07 / 13:20
Negaliu patiket kad dar tokie dalykai vyksta.. 2019 gal jau metas susiproteti. NE gyvunu isnaudojimui, jie svarbios gyvybes o ne zmoniu pramogos.
249 Ksevera (Vilnius)
2019-02-03 / 14:07
250 Andrej (Vilnius)
2019-01-31 / 16:28
251 Roberta
2019-01-29 / 00:38
252 Neskelbiama (Kaunas)
2019-01-28 / 21:43
253 Neskelbiama
2019-01-28 / 15:39
254 Rugile (Panevėžys)
2019-01-24 / 11:47
255 Neskelbiama (Vilnius)
2019-01-23 / 15:18
256 Kristina (Vilnius)
2019-01-19 / 17:50
Uždrausti cirką su gyvūnais!
257 Povilas (Vilnius)
2019-01-16 / 10:35
Kategoriškai prieš cirka su gyvūnais
258 Neskelbiama
2018-12-29 / 10:37
259 Viktorija
2018-12-27 / 15:55
260 Sima
2018-12-26 / 01:36
261 Liberta
2018-12-23 / 13:33
262 Monika (Utena)
2018-12-22 / 15:27
263 Neskelbiama
2018-12-21 / 20:15
264 Neskelbiama (Vilnius)
2018-12-17 / 12:38
Esu prieš gyvūnų naudojimą cirkui
265 Neskelbiama
2018-12-17 / 01:03
Gyvenkim ir nebeskriauskim gyvuneliu! As uz cirka be gyvunu!
266 Renata
2018-12-17 / 01:00
Cirkui - ne !
267 Neskelbiama
2018-12-17 / 00:41
268 Neskelbiama
2018-12-14 / 20:57
269 Jurga (Vilnius)
2018-12-13 / 20:37
270 Neskelbiama
2018-12-13 / 09:38

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.