766 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
181 Ina
2019-03-29 / 16:38
Ne!!!
182 Neskelbiama
2019-03-29 / 15:57
Šiam statiniui ne vieta šalia gyvenamųjų namų.
183 Nerijus
2019-03-29 / 14:26
Nesutinku su bokšto statyba!!!
184 Neskelbiama
2019-03-29 / 14:22
Ne antenai.
185 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-29 / 14:20
Palaikau peticiją.
186 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-29 / 13:57
Antena statoma prie pat kalno, kur žaidžia vaikai. Griežtas NE!
187 Neskelbiama
2019-03-29 / 12:48
Ne vieta tokiems statiniams prie gyvenamuju namu!
188 Neskelbiama
2019-03-29 / 12:48
Tikrai ne salia gyvenamuju namu
189 Raminta
2019-03-29 / 11:48
Tikrai ne antenoms šalia gyvenamuju namu rajonu!
190 Andžej (Vilnius)
2019-03-28 / 20:35
Prieš
191 Neskelbiama
2019-03-28 / 19:07
Absurdas tokius statinius statyti prie pat gyvenamųjų namų sklypų, kur tuoj bus nauji namai ir visai šalia pilna daug namų, kuriuose gyvena daug vaikų ir daug daugiavaikių šeimų!!!
192 Ieva
2019-03-28 / 18:41
Galejo atsiklaust gyventoju
193 Tomas (Vilnius)
2019-03-28 / 17:47
Nesutinku!
194 Neskelbiama
2019-03-28 / 17:24
Nesutinku.
195 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-28 / 16:07
Tikrai ne. radiacinei antenai ne vieta prie gyvenamųjų namų kvartalų.
196 Monika (Vilnius)
2019-03-28 / 15:25
Sveikata svarbiausia
197 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-28 / 15:17
Nejuokas su tokiais daiktais tankiai gyvenamuosiuose rajonuose... 5km spinduliu nuo namų...
198 Neskelbiama
2019-03-28 / 14:59
Šiam statiniui ne vieta šalia gyvenamųjų namų.
199 jurate (Vilnius)
2019-03-28 / 14:02
,
200 Jurgita
2019-03-28 / 13:54
Nesutinku
201 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-28 / 13:12
Vieta tikrai ne tokiam bokštui
202 Aliona (Vilnius)
2019-03-28 / 11:54
Tikrai prieš statybas!!! Baisu!! Tragedija
203 Būkime
2019-03-28 / 09:35
Vilniaus vartai, Swedbank pastatas, Vilniaus verslo uostas yra pastatai 60 metrų aukščio ir jie matomi iš LABAI toli. Parodykite dar bent vieną tokį radio bokštą Vilniaus mieste, kuris būtų tokio aukščio (t.y. daugiau nei du devynaukščiai vienas ant kito) ir savo „spinduliais“ džiugintų miesto gyventojus?
204 Sigitas (Vilnius)
2019-03-28 / 09:21
Keista pozicija- suteikiamas leidimas statyti aukštadažnuminį teršalą viduryje tankiai gyvenamos teritorijos. Negi leidžiančios tarnybos tokios "tupos" ar kor....tos..., o jei mes ko nesuprantame, tai gal reikėjo bendruomenę supažindinti????
205 Neskelbiama
2019-03-28 / 08:17
Aš prieš antenos statymą gyventojams po langais
206 Vitalijus
2019-03-28 / 07:49
Nesutinku, siulau toje vietoje vaikams irengti zaidimu aikstele!
207 Marina
2019-03-28 / 06:15
Nesutinku su tokiomis statybomis apgyvendintose vietose.
208 Almė (Vilnius)
2019-03-28 / 00:02
Gražiausioje Tarandės vietoje tokiam statiniui ne vieta, ten vaikai ir suaugę žiemą renkasi su rogėmis nuo kalno važinėtis. Ten parką su treniruokliais reiktų rengti, o ne radiaciją skleidžiančią anteną.
209 Aleksandras
2019-03-27 / 22:40
Nesutinku
210 Gitana (Vilnius)
2019-03-27 / 22:26
Ne vieta prie gyvenamu namu.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (129)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.