29 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Kauno valdžia ir policija demontruoja visišką neįgalumą Kaunas 2020-01-01 / 18:01
2 Neskelbiamas asmuo Situacija tragiška ir absoliučiai nekontroliuojama. Kaunas 2020-01-01 / 17:59
3 Laimis S... Kaunas 2019-08-22 / 10:47
4 Neskelbiamas asmuo Alytus 2019-08-04 / 09:22
5 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-22 / 15:34
6 Neskelbiamas asmuo 2019-07-21 / 00:40
7 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-16 / 13:04
8 LaimuteVida G... 2019-07-15 / 10:35
9 Neskelbiamas asmuo 2019-07-14 / 08:03
10 Neskelbiamas asmuo Labiau kontroliuoti eismą Daukšos ir Kurpių gatvėse. Laksto tikrai dideliais greičiais, parkuojasi bet kur. Naktimis šokinėja ant stogų... Kaunas 2019-07-13 / 17:05
11 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-11 / 18:55
12 Gene R... reikia kurti civilizuota sistema Kaunas 2019-07-11 / 11:32
13 Audrone M... Nemuno gatveje butina mazinti transporto srautus, kuriu keliama vibracijja, triuksmas ir dulkes kenkia ne tik seniems pastatams, bet ir cia gyvenanciu zmoniu sveikatai, zenkliai prastina gyvenimo kokybe. Senamiestis turi buti pritaikytas ne tik turistu poreikiams, bet pirmiausia jo gyventoju gerbuviui! 2019-07-11 / 08:30
14 Neskelbiamas asmuo 2019-07-11 / 03:35
15 Edvardas V... Per šventes nuolat automobiliai statomi draudžiamose vietose, ant šaligatvių. Nuolat viršijamas greitis. Kaunas 2019-07-10 / 13:55
16 Laura S... Kaunas 2019-07-10 / 13:39
17 Neskelbiamas asmuo mašinos statomos tiesiog po langais,Daugirdo ir Santakos gatvėmis mašinos pralekia ir 100km greiciu, šaligatviai užstatyti. Kauno senamiesty tokio bardako transporto srityje prie kitų miesto valdžių tikrai nebuvo. Meras su savo ferari nevažinėja po senamiestį,tai ant visko kas vyksta transporto srityje senamiestį jam turbut nusišikt... Kaunas 2019-07-10 / 01:47
18 Rasa J... Prašom spręsti! Ir ne tuo vienu savivaldybei žinomu būdu - vis daugiau ir daugiau apmokestinant. Pirmiausiai - gana tankinti miestą. Žmogui ne vien buto reikia, reikia visos infrastruktūros: mašiną pastatyti, darželio, mokyklos šalia 2019-07-09 / 23:59
19 Asta Č... Pasirašau, nes tai ir Naujamiesčio problema. Kaunas 2019-07-09 / 23:30
20 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-09 / 18:41
21 Audrius D... Pritariu Kaunas 2019-07-09 / 17:58
22 Neskelbiamas asmuo 2019-07-09 / 09:39
23 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-08 / 21:43
24 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-08 / 18:49
25 Algirdas N... 2019-07-08 / 18:45
26 Neskelbiamas asmuo Ar čia tik Kaune žmonės negerbia vieni kitų, senamiesčio siaurose gatvelėse automobiliai numesti bet kaip, svarbu aš pastačiau, o jūs kaip norit... Kaunas 2019-07-08 / 10:45
27 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-07-08 / 10:08
28 Donatas I... Viskas tuo pasakyta Kaunas 2019-07-08 / 09:59

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!