689 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo 2019-10-08 / 17:27
2 Neskelbiamas asmuo Ne privalome mokėti pinigų už nieką... Mažeikiai 2019-10-06 / 18:54
3 Neskelbiamas asmuo Mažeikiai 2019-10-06 / 17:09
4 Neskelbiamas asmuo Nesamone tegul viskas buna kaip seniau Mažeikiai 2019-10-06 / 17:08
5 Sigita B... Nesutinku mokėti kai vaikas serga. Turi taikyti nuo pirmos dienos kaip seniau. Mažeikiai 2019-10-06 / 12:30
6 Erika M... Suprantu, kad būna didelis sergamumas ir daug vaikų nebūna darželyje, kad jiems svarbu išsisaugoti vietą tegu susimoka. O tie kurie eina neprivalo mokėti dar kažkokio papildomo abonentinio mokesčio už tuos kurie neina! Labai čia jau gudriai sukti bando. Nesutinku dėl abonentinio mokesčio, sutinku geriau sumokėti tiesiog už savo vaiko praleistas dienas. Mažeikiai 2019-10-06 / 11:38
7 Ieva R... Mažeikiai 2019-10-06 / 11:21
8 Neskelbiamas asmuo 2019-10-06 / 11:04
9 SIMONA ... Nesutinku moketi uz tas dienas kurias nelankom 2019-10-06 / 11:02
10 Egle V... Mažeikiai 2019-10-06 / 11:00
11 Renata M... 2019-10-06 / 10:43
12 Edita G... Mažeikiai 2019-10-06 / 10:39
13 Neskelbiamas asmuo Nesutinku Mažeikiai 2019-10-06 / 10:35
14 Giedrius M... taip lietuvoje viskas brangsta dar ir darzelis brangsta, ne gana to sugalvojo dar tokia nesamone kad tik pasipelnyt is zmoniu, greit prabanga bus vaika i darzeli lesiti, ne veltu cia yra Lietuva! 2019-10-06 / 10:25
15 Sandra K... Taikyti lengvata nuo pirmos dienos. Mažeikiai 2019-10-06 / 10:19
16 Neskelbiamas asmuo Kodėl turime mokėti už tas dienas kai vaikas dėl ligos nelankė darželio. 2019-10-06 / 10:13
17 Aušra K... Mažeikiai 2019-10-06 / 10:12
18 Greta P... 2019-10-06 / 00:03
19 Agne V... 2019-10-05 / 21:47
20 Jovita M... Kaunas 2019-10-04 / 22:41
21 Ričardas K... Mažeikiai 2019-10-04 / 16:15
22 Gintarė A... 2019-10-03 / 20:42
23 Austėja M... 2019-10-03 / 18:26
24 Neskelbiamas asmuo Prieš priimdami šitoki sprendima, visu pirma uždrauskite sergancius vaikus vesti i darželi. Dabar išgydai vaika , ateini i darzeli o ten vaikai sergantys padyrusiom akytem ir dar kruvinom nosim nuo slogos. Nueinam i darželi 3 dienas ir vel Sergam ir pagal jus vel mokam uz nieka Mažeikiai 2019-10-03 / 17:37
25 Irina ... Prašau palikti viska kaip buvo ir mokestį netaikyti nuo pirmos nelankytos dienos. Seda 2019-10-03 / 15:02
26 kristina k... 2019-10-03 / 09:24
27 Neskelbiamas asmuo Manau tai neteisėta, bet jei teks mokėt, tai mano vaiko maistą supakuokite, aš ateisiu pasiimt už tai ką sumokėjau 2019-10-03 / 08:41
28 Neskelbiamas asmuo Nesutinku moketi jeigu vaikas nelanko darzelio. 2019-10-02 / 23:32
29 Indre P... Mažeikiai 2019-10-02 / 16:23
30 Gintarė S... Panevėžys 2019-10-02 / 16:22

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!