447 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Milda D... Šiose sodų bendijose gyvena nemažai jaunų šeimų su mažais vaikais, kurie jau eina į mokyklas arba netrukus eis. Todėl siekiant gerinti ugdymo įstaigų prieinamumą ir vaikų saugumą viešasis transportas yra labai reikalingas. Taip pat labai svarbu apgalvoti autobuso maršrutą, kad būtų išvengta nakvynės namų (Kojelavičiaus g.) gyventojų tame maršrute. Nesaugu vaikams važiuoti tokiu autobusu su minėta kompanija. Vilnius 2020-01-23 / 11:57
2 Andrejus D... Vilnius 2020-01-22 / 19:43
3 Igor ... Vilnius 2020-01-17 / 13:05
4 Neskelbiamas asmuo Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33 2019-12-15 / 21:03
5 Neskelbiamas asmuo Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33 2019-12-15 / 21:02
6 Eglė Č... Vilnius 2019-12-12 / 16:46
7 Nadežda K... Vilnius 2019-12-09 / 17:54
8 Neskelbiamas asmuo Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33 Vilnius 2019-12-06 / 17:08
9 ONA s... SVEIKI, Laukiu laukiu jau 17m.Nejaugi pagaliau svajone išssipyldytu,,,, Vilnius 2019-12-06 / 15:27
10 Vladimir S... Eglinės soduose iki artimiausios stotelės minimum 1,5 km.Nėra nei apšviėtimo, nei šaligatvių. Piestiesiems tikrai nėra saugu. Kiek sužaluotų žmonių, apvogtų. 1 žmogų automobilis nužudė tamsoje. Jiokios alternatyvos. Vilnius 2019-12-06 / 12:44
11 Lijana M... 2019-12-06 / 12:37
12 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-12-06 / 09:58
13 Renata D... Susisiekimas būtinas. Nuo dabartinės stotelės pakankamai toli eiti vaikams ir senjorams iki sodų, juolab, kad dalyje kelio atkarpos nėra nei pėsčiųjų tako, nei apšvietimo. Vilnius 2019-12-06 / 09:55
14 Vidas D... Svarbu turėti susisiekimą su miestu, tiek vaikams,tiek pagyvenusiems rajono gyventojams Vilnius 2019-12-06 / 09:55
15 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-12-06 / 09:42
16 Vladimir S... mums reikalingas autobusas. 2019-12-06 / 08:30
17 Romualdas M... Vilnius 2019-12-06 / 07:39
18 Neskelbiamas asmuo 2019-12-05 / 23:06
19 Danutė R... Vilnius 2019-12-05 / 22:39
20 Neskelbiamas asmuo 2019-12-05 / 22:17
21 Diana S... Vilnius 2019-12-05 / 22:14
22 Kristijonas N... Vilnius 2019-12-05 / 21:47
23 Neskelbiamas asmuo Būtinai reikia viešojo transporto, mokyklinio amžiaus vaikai tamsiu paros metu eina tamsia gatve ir senjorai turi eiti pėsčiomis iki sustojimo Arimų g. 2019-12-05 / 20:59
24 Neskelbiamas asmuo Labai prašome autobuso 2019-11-21 / 17:55
25 Steponas P... Vilnius 2019-11-16 / 18:30
26 Neskelbiamas asmuo +1 balsas 2019-11-16 / 16:28
27 Neskelbiamas asmuo 2019-11-13 / 20:26
28 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-11-13 / 20:25
29 Neskelbiamas asmuo 2019-11-09 / 20:41
30 Arturas S... Reikia autobuso maršruto iki sodų bendrijų. 2019-11-09 / 12:24

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!