113 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Remigijus K... 2020-02-14 / 20:27
2 Neskelbiamas asmuo Nesutinku, kad darželis būtų prijunktas prie mokyklos. Klaipėda 2019-12-04 / 12:30
3 Laima P... 2019-12-03 / 12:51
4 Neskelbiamas asmuo 2019-12-01 / 22:01
5 Neskelbiamas asmuo 2019-12-01 / 15:03
6 Neskelbiamas asmuo Nenoriu, kad darželį prijungtų prie mokyklos 2019-12-01 / 10:52
7 Kestutis I... Kam kazka keisti, jei darzelis veikia puikiai? 2019-12-01 / 09:00
8 Edita K... 2019-12-01 / 08:20
9 Lina Š... Nesutinku Klaipėda 2019-12-01 / 08:01
10 Dovile M... Nesutinku Klaipėda 2019-12-01 / 00:58
11 Viktoras G... Klaipėda 2019-12-01 / 00:16
12 Rita K... 2019-12-01 / 00:04
13 Neskelbiamas asmuo NEprijungti prie mokyklos 2019-11-30 / 20:01
14 Donatas B... Gargždai 2019-11-30 / 18:45
15 Tatjana P... Klaipėda 2019-11-30 / 18:29
16 Saulė P... 2019-11-30 / 17:50
17 Danguolė L... Gargždai 2019-11-30 / 00:19
18 Vincentas M... 2019-11-29 / 21:56
19 Neskelbiamas asmuo 2019-11-29 / 19:24
20 Neskelbiamas asmuo Viskas daroma skubotai. Plėsti darželiui galimybių n metų nėra, bet prijungimo klausimas ŠAST ir greitai išspręstas. Nesutinku. Gargždai 2019-11-29 / 01:17
21 Neskelbiamas asmuo Nesutinku, kad darželis būtų prijungtas prie mokyklos Gargždai 2019-11-28 / 20:51
22 Rasa S... 2019-11-28 / 20:48
23 Neskelbiamas asmuo Nustokit naikinti darzelius! Raskit kelia islaikyti vaikams taip svarbius objektus! Jokios reorganizacijos svietimo klausimais ugdymo istaigoms neisejo i gera! 2019-11-28 / 20:45
24 Dana S... 2019-11-28 / 20:35
25 Kristina R... 2019-11-28 / 20:32
26 Neskelbiamas asmuo Nesutinku, kad darželis būtų prijunktas prie mokyklos. Klaipėda 2019-11-28 / 20:04
27 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2019-11-28 / 19:06
28 Vilma D... Nesutinku! 2019-11-28 / 18:37
29 Neskelbiamas asmuo 2019-11-28 / 18:20
30 Sandra N... 2019-11-28 / 16:36

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!