87 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Labai norėčiau, kad grąžintų žalias rodykles. Be ju atsirado labai daug kamščių. Klaipėda 2020-01-14 / 18:41
2 Neskelbiamas asmuo Grazinkit rodykles. Zmones veluoja i darbus. Kaunas 2020-01-13 / 09:54
3 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2020-01-13 / 00:37
4 Giedrius K... 2020-01-12 / 10:58
5 Audrius U... Vilnius 2020-01-12 / 09:28
6 Lina H... Labai prieš rodyklių nuėmimas sukėlė spūstis visame mieste,nesvarbu kokiu laiku bevažiuotum, ka jau kalbėti apie ryte vaikų vežimą į mokyklą, įdomu ką dar sugalvos kad apsunkinti gyvenimą..... Klaipėda 2020-01-11 / 22:31
7 Neskelbiamas asmuo Tik uz rodikliu sugrazinima. Nes ju panaikinimas visiska nesamone. Padaugejo spustys ir aisku tarsa. Panevėžys 2020-01-11 / 16:47
8 Ramunas G... Visais atzvilgiais pliusas 2020-01-11 / 13:02
9 Ieva K... Klaipėda 2020-01-11 / 08:03
10 Domantas M... Labai trigdo eismą rodyklių nebuvimas, o žmones praleisti vis tiek reikia tik kitoj perėjoj. Panevėžys 2020-01-09 / 20:03
11 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2020-01-09 / 16:38
12 Žygimantas K... Vilkaviškis 2020-01-09 / 09:41
13 Neskelbiamas asmuo Labai ilgai reikia laukti žalio šviesaforo arba žalios sekcijos 2020-01-09 / 09:09
14 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2020-01-09 / 07:47
15 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2020-01-09 / 01:18
16 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2020-01-08 / 17:48
17 Ruslan N... Klaipėda 2020-01-08 / 15:57
18 Neskelbiamas asmuo Reik grazint rodykles atgal po nuemimo labai dideles spustys susidaro neimanoma pravaziuot tipo sumazino spustys nueme bet nepagalvoja kad tarsa tai dideja Klaipėda 2020-01-08 / 15:46
19 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2020-01-08 / 15:29
20 Neskelbiamas asmuo Be jokių kalbų būtinai atstatyti žalias lenteles. Tegu patys seimūnai pasėdi kamščiuose o ne važiuoja su palyda. Klaipėda 2020-01-08 / 15:12
21 Aleksandra E... 2020-01-08 / 15:11
22 Neskelbiamas asmuo 2020-01-08 / 14:53
23 Kiril T... Klaipėda 2020-01-08 / 14:52
24 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2020-01-08 / 14:45
25 Rolandas T... Vilnius 2020-01-08 / 11:03
26 Neskelbiamas asmuo 2020-01-08 / 08:13
27 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2020-01-08 / 00:18
28 Neskelbiamas asmuo 2020-01-07 / 22:35
29 Živilė ... Panevėžys 2020-01-07 / 21:48
30 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2020-01-07 / 21:45

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!