6 059 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Ispejamieji ženklai turi buti apie trikojus Vilnius 2020-01-23 / 23:06
2 Neskelbiamas asmuo Plėšrūnai policininkai yra dviveidžiai apgavikai. Dangsto saviškių nusikaltimus, važinėja girti ir net su saviškių palyda grįžta namo. O per Tv mane auklėja, kad neviršyčiau greičio. Šizofrenikai! 2020-01-23 / 22:55
3 Neskelbiamas asmuo 2020-01-23 / 22:49
4 Neskelbiamas asmuo 2020-01-23 / 22:45
5 Egle V... Kaunas 2020-01-23 / 21:49
6 Neskelbiamas asmuo Ispejamieji zenklai turi buti ispejantys apie trikojus radarus Vilnius 2020-01-23 / 21:49
7 Kostas ... Uz zenkla pries trikoji 2020-01-23 / 21:48
8 Neskelbiamas asmuo Durnyste 2020-01-23 / 21:14
9 Vilius R... Būtinai turi būti ženklas kaip ir prieš visus greičio matuoklius Panevėžys 2020-01-23 / 21:03
10 Neskelbiamas asmuo Įspėjamūjų ženklų turi nebūti. Reikia protingai važiuoti ir nereikės “staigiai stabdyti, ar sudarinėti avarines situacijas”. 2020-01-23 / 21:01
11 Olegas V... Vilnius 2020-01-23 / 20:59
12 Ruslanas P... Reik zenklo !!!!! 2020-01-23 / 20:51
13 Raimondas ... Klaipėda 2020-01-23 / 20:50
14 Mindaugas T... Klaipėda 2020-01-23 / 20:44
15 Aušra. P... del ispejamuju zenklu 2020-01-23 / 20:43
16 Deividas B... Už tai, kad būtų įspėjama. Klaipėda 2020-01-23 / 20:41
17 Neskelbiamas asmuo Klaipėda 2020-01-23 / 20:40
18 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2020-01-23 / 20:39
19 Jolita G... 2020-01-23 / 20:38
20 Mindaugas K... Būtina statyti įspejamuosius ženklus! Kaunas 2020-01-23 / 20:34
21 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2020-01-23 / 20:19
22 Neskelbiamas asmuo Manau neteisinga bausti vairuotoją, neispėjus apie pastatoma radara Kaunas 2020-01-23 / 20:19
23 Vita P... Būtina ženklinti! Kaunas 2020-01-23 / 20:13
24 Edvard Č... Ženklai turi būti! Vilnius 2020-01-23 / 19:53
25 Neskelbiamas asmuo Alytus 2020-01-23 / 19:08
26 Rolandas Č... Vilnius 2020-01-23 / 19:07
27 Neskelbiamas asmuo Pastačius įspėjamuosius kelio ženklus žmonės atsakingiau važiuos didesnį kelio ruožą, o ne važiuojant dideliu greičiu staigiai sustabdys tik pamačius fotoaparatą. Kaunas 2020-01-23 / 19:02
28 Stasys S... Statom ženklus butinai 2020-01-23 / 18:47
29 Neskelbiamas asmuo 2020-01-23 / 18:33
30 Deimante K... Būtinai turi būti ženklas kaip ir prieš visus greičio matoklius Klaipėda 2020-01-23 / 18:07

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!