12 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2026-06-13 / 05:20
Manau, kad cia yra zmogaus finansinis persekiojimas ir kontrole. Jei butume ne Europos sudetyje, gal ir butu normalu, pavyzdziui: rusijoj. Juk nesijauti saugus. Yra taikomas verslo principais parematas modelis. Kaip valdzioje atsiranda verslininkai ir pradeda politikuoti, o verslininkai ntegali suprasti ir uzjausti paprasto, laisvo zmogaus, nes ju logika :is kiekvieno ir kiek galima daugiau. Kodel i politika ateina verslas?
2 Neskelbiama
2021-03-17 / 11:48
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
3 Neskelbiama
2020-10-09 / 15:06
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas