Elektroninių cigarečių detektoriai mokyklose


Parašų: 43
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Saulius
  • Adresuota: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
  • Parašai renkami iki: 2024-04-30
  • Kategorija: Švietimas

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Atėjo nauja mada mokyklose svaigintis. Elektroninių cigarečių ,,biznis" įsivažiavo mūsų vaikų aplinkoje. Rūbinėse, tualetuose mokiniai drąsiai rūko elektronines cigaretes. Paprasti dūmų detektoriai jų nefiksuoja, o taip pat skaniai kvepia. Mokytojas išleidęs mokinį pamokos metu į tualetą nežino, ar jis tikrai ten ,,nepatrauks veipo". Tėveliai nežino, ar jų vaikas mokyklos spintelėje neturi elektroninės cigaretės. Mažesni mokiniai jau sugeba įsigyti elektronines cigaretes iš vyresnių. Vis daugiau atsiranda rūkančio jaunimo mokyklose, apsinuodijimų neaiškios kilmės skysčiais. Ar tokia prevenciją turi būti mokyklose? Žinoma, kad ne.
Todėl ministerijos prašome numatyti, skirti lėšas ir įpareigoti savivaldybes centralizuotai nupirkti elektroninių cigarečių detektorius su montavimo darbais mokyklose.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 ŽIVILĖ
2024-03-19 / 08:45
Jaunoji karta turi augti sveika, be blogų įpročių.