335 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
31 Kristina T... uz egzaminus
32 Justina Š... As pasirasau
33 Karolina ... .
34 Tadas ... egzaminai turi buti neprivalomi
35 Joana ...
36 Ruta D... Pritariu ;D
37 Nerijus A...
38 Giedre V... 10kl egzaminam ne
39 Greta T... Pritariu..;}
40 aukse b...
41 Erika M... vyyyy! :D
42 D.Raguckas ... sutinku
43 Indre M... jokiu egzu 10 klasej!!!!
44 J. R... jo!
45 Mindaugas,Savickas ... as pries egzaminus
46 U. Š...
47 greta ...
48 Marius ...
49 Danas K...
50 Mantas R... Visiskai pritariu.
51 Marius D... Esu 9-okas eisiu i 10 klase ir manau mokinei patys turi rinktis ar nori laikyt ar nenori jai kiekvienoj klasei neislaikytu bent po 2 mokinius tuo daugiau atsirastu su mazesniu isilavinimu zmoniu!nesam
52 Tomas Š...
53 Edvinas S...
54 M.Daknys ...
55 M. K...
56 Ugnė ... čia būtų nesamonė jei padarytų privalomus..manau, kad tie kurie nori tie ir tegul laiko..
57 M.Pazera ...
58 Laurynas G...
59 D.Damaševičius ...
60 simonas B... lopai jus nx laikykit tik jei neislaikot 10 tai 12 tuo labiau neislaikysit

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!