335 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
121 Ž.Mikužytė ...
122 R. A...
123 karolina ...
124 Evelina b...
125 irena a...
126 I.Čepulytė ...
127 evelina k...
128 Anonimas ...
129 Toma J... nenoriu egzaminu
130 D. R... as uz tai jog jau nuo 2010 nebutu privalomu egzaminu 10klaseje! tegul buna pasirinktinai , kam to streso.!!!!
131 ... ...
132 Jasius ...
133 Eligija B... Tikrai nenoreciau laikyti egzu 10 klasej
134 Dovis P...
135 T. G... As uz.
136 EAGLE A... nenoriu kad butu egzai 10 kls
137 V.Pavardenis ... Nesamone 10kl egzaminas.
138 Manras ...
139 agne p...
140 Linas J... PZ
141 S.Lizdenis ... AISKU REIK LEIST PASIRINKT !!!!!!
142 V.Skanas ...
143 Danielius S... nenoriu :D
144 Donatelis ;... nesamone visiska kodel mes turim laikit jai 12 kl laikom ka norit mus suzlugdyt i profke eit ka tiem daryt kur adaptuoti?nesssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooone
145 Marius.D ... taip negalima. Sakau labai dideli NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
146 Marius ...
147 E. S...
148 Julija S...
149 g... kdedskcesdkceklcdecklefklcelk
150 rytis r...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!