335 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
151 Ieva M...
152 zdfgdf ...
153 R.Kazlauskaitė ...
154 R. V...
155 G.N ... Piritariu
156 Beata B... >:(((
157 *** ... Privalomiems dešimtos klasės egzaminams NE
158 Tadas A...
159 L.Botyrius ...
160 Karolina P...
161 hjk ... agaa
162 Evelina S...
163 arturas ...
164 Mantas P... Seip sitie egzaminai daromi tam kad dundukai kurie 10 metu dura stumia galu gale nustotu ja stume ir drostu i plaktukyna ten kur jiems ir vieta :) o tie kurie ruosiasi baigti vidurine juos islaikys :)
165 P.Protas ...
166 P.Protas ...
167 L.Dubinkaite ...
168 mariusivaskevicius ...
169 F.Vaitekunaite ...
170 R.Stonytė ...
171 G.Banys ...
172 lina l... egzams NE
173 A.Vaišvilaite ...
174 Ineta N...
175 J.Gunevic ...
176 Linkish! ... Pritariu..
177 M. K...
178 Indrė G...
179 P.Piitelninis ...
180 Greta R...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!