# Vardas Komentaras
1 Mykolas
Aš už šios gamyklos statybą, nes ji reikalinga Lietuvai. Peticijos iniciatorius naglis Puteikis tokiu būdu renka politinius balus prieš savivaldybių rinkimus. Nepasiduokite durninimui !!!
2 A.
Pavojaus nereikia salia miesto!
3 Alvina
Pasirašau
4 G.
Neteisingai orientuota. Turėtų būti statoma rytų - pietryčių pusėje.
5 Ineta
Pries, uztenka savivaliavimo, kada pasibaigs korupcija
6 Lazdynai
Mielieji, statykite kur nors toliau ir nebus problemų. Negadinkite Lazdynų rajono Reputacijos, Garbės ir Orumo tokiais statyniais.
7 Vaidas
PRIES SIUKSLIU DEGYKLA LAZDYNUOSE
8 Nijole
Ka lietuvoje vietu stoka? reikia ir apie zmones pagalvoti, o ne tik kaip kuo daugiau uzsidirbti pakenkiant zmonems
9 Juozas
STATYTI REGIONINE SIUKSLIU DEGYKLA NETOLI GYVENAMUJU RAJONU YRA NUSIKALTIMAS ! !!
10 Krivickas
NE VIETA MIESTO RIBUOSE TOKIEMS STATYNIAMS
11 Rasa
NENUODYKIT GERIAUSIO RAJONO !!!
12 S.
Norim sveiko , tyro oro !
13 I.Pavilioniene
Geriau moketi 10-20 lt/men brangiau uz tolimesni atlieku isvezima, negu nuodytis. P.S.: Pritariu Rimui
14 RIMAS
PROTINGIAUSIA TOKIA DEGYKLA STATYTI VIDURY LIETUVOS,NEGYVENAMAM UZMIESCIO LAUKE.TADA I JA GALETU VEZTI SIUKSLES VISI LIETUVOS MIESTAI,NES LIETUVA MAZA IR VISIEMS ISSISPRESTU SIUKSLIU DEJIMO PROBLEMOS.
15 T.Sipavicius
Ten gi dabar statys nauja pramogu-sportininku centra-ciuozykla,tai apie kokias dar siuksles gali eit kalba? Jokiu siuksliu ir degyklu mieste!!!!!
16 Audriui
Tikriausiai gyveni kitame mies to gale arba tau ta degykla atnes babkes.Pasistatyk ta degykla savo kieme,jei tau malonus jos artumas ir vaziuojancios po langais masinos su siukslem viena po kitos!!!
17 Pikta
Gyvenu Karoliniskese ir nakti ten nepakeliamas kraujo kvapas(nuo med.atlieku). Nuo to astraus kvapo nakti padundu ir negaliu miegoti,susmirsta drabuziai balkone.Kodel valdzia nevykdo pazadu sutvarkyti
18 Pikta
Gyvenu Karoliniskese ir nakti ten nepakeliamas kraujo kvapas(nuo med.atlieku). Nuo to astraus kvapo nakti padundu ir negaliu miegoti,susmirsta drabuziai balkone.Kodel valdzia nevykdo pazadu sutvarkyti
19 Audrius
Klaidinati peticija. Šiolaikinės deginimo gamyklos yra ne vienoje sostinėje. Ir niekam netrukdo nei kvapu nei kenksmingumu. Aš už švaresnę gamtą.
20 Vytautas
Reikia kategoriskai draust tokias statybas ir net nedaryti jokiu vertinimo ataskaitu,nes net vaikui aisku,kad tai yra zalinga. Kur ziuri Vilniaus Valdzia???
21 Arūnas
Už švarų orą!!!
22 peticija
uz gryna ora... cia ne siuksliu perdarymas o zmogaus nuodijimas.... pritariu zmogui kuris sako kad pirmiausia paziurekit i kuria puse pucia vejai....
23 R.
Aš už švaresnį miestą.
24 jonas
is pradziu isiaiskinkite is kurios puses virauja Vilniuje vejai o po to svastykit statybos galimibe tolimesneme vilniaus taske, kad brudas neeitu per visa vilniu.
25 R.
Prie Klaipedos irgi žadėjo EKO plastiko gamyklą, bet kas išėjo... O aplinkiniai žmonės turi tuo kvėpuot... Mes Vilniečiai nenorim eksperimentuot su savo sveikata!!!
26 Liudmila
Už gryną ekologišką orą
27 Aurimas
butinai
28 A.Nemanytė
Eko draugiškumas
29 Lina
Pritariu. Kas bus toliau,jei jau dabar neįmanoma atidaryti lango ir be suraugimo vakare išvesti dešimčiai minučių į lauką šunį???
30 A.
ŽMONIŲ NUODIJIMUI NE!!!