5 438 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo 2018-11-20 / 02:11
2 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2018-11-17 / 10:06
3 Rimantas S... 2018-11-16 / 19:25
4 Marija V... 2018-11-04 / 21:50
5 Bronislovas K... Masiuliui su proteliu netvarkoj, jei negesina tos atkatinės nesąmonės...
6 Dalia T... Lempiniai žulikai atkatologai - tai tikri brudai.
7 Saulius D... Bepročiai, jūsų debillempės - nesąmonė ir nusikaltimas.
8 Janina L... Protingi dieną į saulę nežibins. Lietuvą valdo bepročiai !
9 Erika N... Durnių šalyje debillempės tinka idealiai.
10 Saulius R... Tikrai atsiras antilempinis kedys, jei ta nusikalstama nesąmonė tęsis...
11 Donatas K... Sadauskis - ligonis, Butkė - žulikas atkatologas, Masiulė - tų pridurkų mazgotė.
12 Bronislovas S... Atkatologe Masiuli, tavo debillempės užpiso juodai.
13 Aurelijus G... Nenaudoju tų sadauskinių-masiulinių debillempių ir nežadu naudoti!
14 Žilvinas G... Debilas tas Butkė, o dar didesnis debilas Masiulis, kad tęsia debillempių atkatus!
15 Raimondas N... Susmirdęs lempininkas masiulis niekaip negali atsisakyti komuniagos butkės atkatų... Brudas !
16 Mindaugas R... Butkė - atkatologijos sporto meistras, o masiulis - jo ir jo pyzdukų sabutylnykas. Ir atkatas žydi raudonai!
17 Giedrė J... Masiuliui tos durnžulikių lempelės matomai pastoviai pildo piniginę...
18 Venckuas ... Uz sviesas gali pasisakyti tik VISISKI DEBILAI.
19 Edvinas K... nafig
20 Dalius B... Banditas nr.1 Marijos žemėje be konkurensijos yra komuniaga butkė, palaiminęs sadauskio atkatą - DEBILLEMPES.
21 Aras M... Pasiziurekit kaip gerai vaziuot kai prietemoj dega tik gabaritines sviesos ,neakini vienas kito kaip su trumpom sbviesom kurioos nesviecia dar o tik akina priesais atvaziuojanti..Taigi atsaukt
22 Tomas R... Nieko durnesnio debilai biurokratai nesugalvojo kaip lempinį atkatą... Gaila tokių asilų. Masiuli, ar dar nepaspringai ?
23 Klava L... Lietuvos valdžioje vieni kvailiai, jei dieną nemato !
24 T.Ramanauskas ... Krize, reik taupyti...
25 Jonas K... Šitą lempinių banditų kromelį turėtų uždaryti ponas Andrius Kubilius! Fizikui turėtų būti aiški šios nesąmonės prasmė...
26 Ginutis D... Masiuli, ar gali išgyventi be to jobano lempinio atkato ?
27 Bronius.N ... Lempinėms bledėms šūdauckiui ir brudauckiui reikia debillempių kedžio!
28 G.Bagdonaite ...
29 Marytė A... Tikrai atsiras lempinis kedys šūdauskiui patvarkyti.
30 Saulius R... Man didelė gėda, kad valdžioje nėra nė vieno protingo... Kubiliau, pasakyk garsiai, kad tos debillempės - totali beprotybė !

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu