74 925 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
241 Manfredas Pau... Vabalninkas
242 Rūta Dab... Kaunas
243 k var... kupistis
244 Lina Str... liko dar taku, kuriais vaikstom nuolat apmokestinimas, irgi batais trinam klaipeda
245 Aurelijus Kri... Šiauliai
246 K.Timirgalinaitė ... Kaunas
247 S.Gzauzinyte ... kaunas
248 Janina ... Vilnius
249 Vladimir Vla... Vilnius
250 G.Arosius ... Klaipeda
251 Gabija Jak... Kaunas
252 Paulius Mig... Vilnius
253 donatas tam... londonas
254 donatas tam... londonas
255 Arturas Zul... kursenai
256 Ina Dag... Siauliai
257 MIROSLAV BOŽ... Vilnius
258 Kęstutis Ple... Kaunas
259 A. Bel... Kaunas
260 Tomas Maž... Šiauliai
261 V. Mic... NE Taurage
262 V. Dro... Vilnius
263 M. Kri... Šakiai
264 Rima Pan... nesamone Vilnius
265 J.Kazbaraitis ... didžiausia nesamonė Palanga
266 Liudmila ... Kaunas
267 Vilma Bar... Panevėžys
268 Inga Mač... Klaipėda
269 Neringa Žie... Kaunas
270 estela val... kas per nesamone, taupiau penkis metus ant masinos, o dabar ir apmokestinti nori ? eikit sau, kubilius tegu pas aspimokestian savo alga ir keikviena daikta ka turi ... kaunas

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!