474 PARAŠAI

Adresuota: TV 3 televizija
Kategorija:
# Vardas Komentaras
151 virginijus,gustaitis
152 Zina
153 Mindaugas
As nepalaikau tavo sprendimo, tu esi netikras krepsinio sirgalis :P
154 darka
dar viena lanzbergis, shizofrenija gydikis, blt vėl Rusija puola,nusiimk tuos trispalvius akinius išverstskūri, žiūrėk sporta one reklama,o gal subinė prie kėdės priaugo, kad kanalo negali perijungti
155 M.Puodžiūnaitė
156 e.l
157 Indrė
158 Martynas
159 D.Kilikevicius
160 labas
px :D
161 Regina
162 Martynas
nesamones darosi...
163 dfvdfv
nenormalus jus kazkokie, gal uzdrauskim vaivoykste po lietaus, neva ji skatina jaunus beniukus visti homoseksualiais?
164 Aistė
Aišku nerodykite tokio š per toki gera kanala o rodykit per LTV
165 RaimundasBlauzdys
nebesuprantu
166 lietuvis
nebesvaikit juk lietuviam reik ziet krepsini lietuvij nera svarbesnia dalyka uz ji. tas draudims yra tikra nesamone nes lietuva nebegal vadintis krepsinia salim. lietuviai is nevilties da greiciau pri
167 kamile
krepsinis jega!!!!!!!!!
168 petras
man svarbiausia ziureti tiesiogiai krepsinio transliacijas - man reklama jokio poveikio nedaro!
169 Laimonas
Lietuva-Krepsinio salis,Krepsinis turi buti transliuojamas!aciu
170 Tadas
Tai yra pati didziausia is visu musu valdzios sugalvotu nesamoniu.Krepsinis yra visiems Lietuvos zmonems iauges i krauja ir neveltui vadinama religija lietuviu vadinama.
171 Regina
OLOCHAI
172 Akvile
173 Vytautas
174 A.
175 Gedas
176 Vaida
177 ceslovas
nebeswaikyt, kazkokias nesamones kliedit, kdl i rimtesnius dalykus neziurit tajp ciniskai? ieskot tik sau naudos
178 brigita
179 brigita
180 V.Dirsė
be komentaru

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!