474 PARAŠAI

Adresuota: TV 3 televizija
Kategorija:
# Vardas Komentaras
241 Tadas
Gėda TV3
242 Edita
243 P.Juksaitis
244 E.Giedraitis
PRITARIU 100proc.
245 D.Nevulis
noriu krepsiny ziuret
246 Edvinas
Zalgirio fanai sustreikavo!!!!!!
247 D.Lukjanovas
Juskaiti, turbut pats isgeres alkoholio rasete, nes blaivaus proto zmogus tokiu nesamoniu nerasytu.
248 Vaidas
nu cia db dawai nedarom bajeriu ir rodom kasy. ka weikt zmonem wakarais be kasio manau taj dar labiau skatins gerima...
249 Paulius
250 Vytautas
251 Ugnė
252 J.B
Rodykit krpesini
253 z.rupkus
254 J.Masiulis
Tiesos yra, bet nesutinku. Tv3 galėtu panaikinti reklamas ir pratęsti svarbias akimirkas, bet negalima visiškai atsisakyti krepšinio? Ar bus geriau jei iš vis rezultatus matysite tik žiniose?
255 Deivydas
256 M.Bilinkevičius
257 Egle
258 Birutė,
259 Eimantas
260 R.Jurkevičiūtė
261 G.Bagdonaitė
262 R.Kamins
Mes norime ziureti krepsini!!!
263 Vardenis
Rodykit
264 A.
AR TU DURNAS JUSKAITI ? PRADEK MASTYT O NE KURK TOKIAS BUKAS PETICIJAS
265 A.Brasas
seimas daro istatymus is lempos!
266 L.Navikaitė
Rodykit krepšinį!
267 Zilinskaite
268 Rokas
krepsini reikia rodyti
269 S.M.
tas kad transliuoja del komerciniu paskatu tj kitaip ir but negali, juk tv3 nera lietuviu imone, tai kur gali but ju patriotiskumas? Manau si reikala turetu perimt LNK nes lnk lietuviu imone. Pataisyk
270 ble
ko cia varot ant tv3, be jos is vis nk nematytume. O tu Juskaiti(P.S. kuris parase sita peticija), gal pats paremsi transliacijas,nes kaip tu nesupranti,kad aludariai pagrindiniai transliaciju remejai

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!