474 PARAŠAI

Adresuota: TV 3 televizija
Kategorija:
# Vardas Komentaras
361 r.antanaitis
ka s cia suda mala-toks pats subinlaizys!kaip busim turtinga valstybe-gal galesim ziuret ir be alaus,bet siuo metu reik bet kam sakyt aciu-uz remima.o kiekvieno teise rinktis-as pries besaiki gerima p
362 Alanta
363 Nenusisnekekit!
Nenusisnekekit! Pati durniausia peticija
364 d.katinauskienė
365 lfa.lfas
ka jus duxai cia nusisnekat bliat cia visai ne tv3 kalta jobani!!!
366 E.
mes uz krepsini
367 G.
368 Valentinas
369 S.Saulenis
Atimti teisę transliuoti Eurolygą, ir ją suteikti LTV, kuri kol kas nešantažuoja, jog nerodys LKL varžybų, nes ten taip pat pilna užrašų su alaus pavadinimais.
370 raimondas
371 V.Pilipaitis
372 Paulius
373 A.Anušauskienė
Pritariu, kad būtina uždrausti alkoholinių gėrimų reklamą. Amoralu pelnytis iš vaikų pragertų pinigų!!
374 Justinas
375 Jonas
376 E.Melenbergas
geda
377 E.Sirvinskas
chia nesamone kazhkokia!! Rodykit mum krepshini!!!!!!
378 K.Mickus
MES PRIES KREPSINIO ZLUGDIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
379 aurimas
380 Mindaugas
381 R.Kerza
apgailetina...
382 nesvarbu
ka cia svaikstat ? Tv3 geras super viskas :)
383 D.Aedzijauskas
Man nereikia tokios televizijos kaip TV3
384 Vytautas
Pritariu,visad norisi pamatyti =aideju ir sirgaliu nuotaikas po var=yb7,bet visad yra rodomos reklamos.
385 Gražina
386 A.SAKELA
UZDRAUSTI MUMS ZIURETI KREPSINI,TAI TAS PATS KAS UZDRAUSTI BOBUTEM EITI I BAZNYCIA!!!!!!!!!!!!!!
387 Vilius
rodykit kasi tuoj pat
388 Aloyzas
Gėda "šlykštynėms" iš TV3. Man tik kyla toks klausimas, kodėl TV3 dar niekas neuždraudė. Ateisim į valdžią, pirmoj vietoj uždrausim tą TV3 "išgamų lizdą"!
389 Egidijus
390 V.Jurenas
Gaidziai seimunai.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!