474 PARAŠAI

Adresuota: TV 3 televizija
Kategorija:
# Vardas Komentaras
301 N.Andrijauskas
Jus nerodykiti reklamu su alkooliu ir viskas!Kokios problemos???!!!
302 J.G.
noriu tiesioginiu transliaciju!
303 bla.
kai jus nemastot, tos translecijos kainuoja zveriskus pinigus, ir jus galwojat wiskas nachaliawai? visus pinigus translecijai gauna is reklamos ;) zinoma ir TV3'im yra nemaza nauda is to :)
304 A.
Gėda TV3 šantažistams. Vienintelė priežastis kodėl jie tai daro - mažėjantis pelnas. Tai pasityčiojimas iš krepšinio!
305 Gytis
Krepsinis-Religija
306 Ingrida
Krepsinio! krepsinio! nesvarbu ar su alum ar be jo....
307 V.Pavardenis
308 s.sakalauskas
prasmirdusi tv33333333
309 J.Valentavicius
Mum reik krepsinio tiesiogei!
310 L.Milieška
311 Viktoras
Uz Krepsini ir tiesiogines jo transliacijas
312 arminas
negalima leisti uzdrausti krepsini nes tai jau antras lietuvos tikejimas
313 Ex
na geda...
314 E.
315 matulas
JUSKAITI TU JUSKAITI,LOCHAS ESI TU.nesvarbu ar tv3 ar kitas kanalas,be aludariu pinigu mes krepsinio nematysim niekad.tavo peticija ziauriausia kokia esu mates ir ryskiai parasyta zmogaus besmegenio.
316 Kestas
Tikra nesamone nu..
317 I.Augutyte
318 R.Leimantas
Lietuva - krepsinio salis, pizdukai , net negalvokit atimt is musu transliaciju!!!!!!
319 Irina
320 V.Dagis
321 jemaica
322 Ozas
Siame kanale reiktu pirma sumazint reklamu skaiciu per filma jei reklama tj gali nuejt pas drauga pasneket ir gryzes dar mataj reklama maziuaisia 15min . . . Uz Krepsini!
323 I.Daugeliene
324 ...
Lopas autorius
325 A.Geguzis
krepsinis forever
326 aura.
nevykėliai.gėda.
327 Vytenis
na buvau pasirases ir anoje peticijoje..bet po to pagalvojau, kad musu tauta ir taip prasigerus... tv3 turtinga televizija ir krepsiny gali rodyti ir be alchoholio reklamos... :)
328 Artūras
329 Marius
Myliu krepsini, taip elgtis tikrai negalima
330 Arūnas

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (743)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (406)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!