Stephenie Meyer "Eclipse" ankščiau į lietuvių kalbą

583 PARAŠAI

  • Agnė V.
  • nuo 2009-01-16
  • iki 2010-02-01
Kategorija:

Už tai, kad lietuviškai būtų išverstos visos "Saulėlydžio" knygos sagos. Taip pat, kad kuo greičiau būtų išversta trečioji serijos dalis, t.y. ankščiau negu vasarą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vika k... Lb laukiu visu knygu, noreciau kad jas visas ir kuo greiciau isverstu..
2 Klaudija L... Už tai, kad lietuviškai būtų išverstos visos "Saulėlydžio" knygos sagos
3 Paulina J... Būtų smagiau skaityti knygą nei kompiuterinę versiją. Su nekantrumu laukiu pilnos penktosios dalies.
4 A. B... Greičiau išleistų ir kitas knygas į Lietuvių kalbą...
5 Kornelija J... tegul tai adaro iki geguzes 20.mano gmtadienis:) greiciau tegu isvercia ir 3 ir 4 knyga laaaaabai laukiu
6 A.C. ... labai prasau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Rasa.S ... Tikrai galėtų greičiau išversti, jei tik noro būtų daugiau.
8 Ieva R... Kiek galima laukti, greiciau isverskite tiek 3, tiek 4 dalis. Uzsienyje jos jau senai parasytos, kodel lietuviai tokie isskirtiniai????
9 Eide M... Lietuvos knygynai turetu atsizvelgti i skaitytojus, kurie tikrai laukia sios istorijos VISU daliu. Juk neimanoma skaityti sagos, kai kitos dalies reikia laukti puse metu. Mes labai prasom ir DEKOJAM
10 Edita R... Neskaitysiu jokios kitos knygos, kol nepasirodys trecioji dalis.. Eklipse - laukiamiausia mano knyga. Tikiuos,i kad artimoje ateityje bus isversta ir ketvirtoji... Butu tikrai nuostabu! Laukiu
11 Dovilė A... taip pat pageidautumėm, kad autorės Twilight sagos papildymas- Midnight sun, taippat būtų išleistas lietuvių kalba.
12 I.E ... uzsenyje jau yra visos 4 dalys, ocia dar 3 ilgai laukt reikia
13 Miglė ... Pilnai pritariu! Knygos nuostabios, bestseleriai, prašom visų vardu, kuo greičiau išversti trečiąją dalį!
14 JA ... Myliu šitas knygas! Greičiau atsirastu pirskti knigynuose 3-čia ir 4-ta dalys!
15 Bella ... Greiciau ...verskit.negalim sulaukti...prasau greiciau...
16 Airine B... prasau kuo greiciau isleisti Stepheine Meyer Eclipse knyga i lietuviu kalba ir isleisti. Skaitytojai bus labai dekingi.
17 Aistė P... give us Eclipse or i'll provoke the Volturi on you!
18 V. J... Gud!Daug kas labai megsta saulelydi taip kad jeigu isverstumet tai butumet tikri saunuoliai.!Dievinu Saulėlydį!!!!!!
19 Paula ... Prašau leidyklos, kad 3- ąją dalį išverstumėt greičiau, taip pat ir 4 ;)
20 G. V... Visuose šalyse jau yra išverstos visos dalys, tik žinoma Lietuva turi būti tokia atsilikus.
21 Gintaryt ... labai laukiu treciosios knygos,nes perskaicius sias dwi negalesiu ilgai islaukti kuo greiciau neperskaitant siu dwieju nuostabiu knygu tesinio :))
22 Giedre M... Labai noreciau,kad "Uztemimas" isleistumet anksciau.Iki vasareles laukt juk tokia kankyne.
23 Wilmante L... butu siesiog fantastiska jei butu iswerstos i lietuwiu kalba ir likusios dalys;)*
24 A.Jablonskytė ... Perskaičiau jau abi knygų dalis ir negaliu sulaukti kitų dviejų. Jos tiesiog prikausto, skaitant neįmanoma atsitraukti.
25 Gabija K... labai idomios knygos,begalo laukiu kol isversite ir 3
26 Greta R... bagalo laukiame treciosios it ketvirtosios knigu lt!!!
27 T.Grigaliūnaite ... aš už tai, kad būtų kuo greičiau išvesta ir parduodama. Nematau prasamės laukti ir tampyti visų nervus. Šis laukimas- tikras kankinimas.
28 Aistėja.* ... vasarą net neapsimoka jos išleisti, per intiką greičiau jau perskaitysiu ;DD
29 Z.Valinciute ... Norisi skaityti savo kalba, o ne paciam versti angliska teksta.
30 Aistė S... Nes tai svarbiau nei būtina. Be šių knygų gyvent neįmanoma.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.