47 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Batėgališkė
2 Lina
3 Edgaras
4 A.
5 R.Vaitkevičius
6 A,
7 V.Leonavičienė
8 Nijolė
9 greta
10 Virginija
11 Vena
12 R.Narutienė
13 Daiva
14 Ingrida
15 Gediminas
16 Kęstutis
17 A.Sipaviciene
18 Viktorija
19 Lina
20 R.
21 Alvydas
pilnai pritariu
22 L.Bizokiene
23 Svecias
Buvome Bategaloje ir mateme ta mokykla. Ji iskart patrauke aki tvarkinga,grazia isvaizda,papuosta teritorija. Mokyklos mokytojai labai geri ir geros valios zmones. Butu labai neetiska uzdaryti mokykla
24 T.Puzinavičius
už vaikus aš MŪRU....
25 Gintarė
26 E.
palaikau
27 N.
28 Asta
29 Sandra
30 Arnoldas

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (836)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.