86 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 R.
Siūlau šį vamzdį perkelt prie seimo arba vyriausybės rūmų įėjimo.
2 Asta
Nematau tame jokio meno. bereikalingas pinigų švaistimas ir viskas.
3 Gintė
baisiau nebūna..
4 gediminas
man buvo nepakartojamai GEDA,
5 Nerijus
Ne vien Vilvieciam rupi lietuvos sirdies ivaizdis taigi nors nesu vilnietis as palaikau Vilniu ir esu pasipiktines siuo vilniaus valdzios palaimintu projektu
6 Gediminas
Kas pastate, tas tegul ir nugriauna. Bauda dar uzdeti uz viesosos tvarkos pazeidima.
7 Markas
is tu kas sumokejo uz ta "mena" is musu kisenes, isskaiciuoti tuos pinigus, o ta mena atiduoti jiems, gal dar sugebes perparduoti..
8 Rolandas
Autorius gospital i psichine ligonine, pinigus isieskoti
9 Rima
Sventai tikejau, kad truko kanalizacija ir laikinai pastate... bet jeigu tai menas, tai as jo tikrai nematau, niokojamas miesto vaizdas. As visom keturiom, kad kuo greiciau butu ismontuotas.
10 Virginija
Sunaikinti
11 Jurgita
Aš maniau, kad tas "meno kūrinys", tai kalnalizacijos vamzdis. Maniau, negi architektai negalėjo pakasti po žeme , kad nesimatytų.
12 Darius
Lietuva baigiam vamzdin sukišt
13 Vaidas
ne menas,gadina vaizdą
14 violeta
įpareigoti nugriauti autorių lėšomis
15 V.Vamzdis
Kas galit nupjaukit ta vamzdi ir nuvezkite i metalo supirktuve..nebejuokinkit turistu..
16 vaiko
KARALIUS NUOGAS!
17 Ramunas
Nors tu ka nesiderina man šis vamzdis su menu.Siulyciau ji pastatyti prie ivaziavimo i kokio nors metalo lauzo savartyno aikstele.
18 Donalda
manau ji reiketu perkelti truputeli toliau nuo centro..
19 Andromeda
pritariu, tokie "sedevrai" dar geda ir i bala ismetami musu pinigai
20 Justinas
dar noreciau, to "sedevro" autoriaus paprashyt, kad gautus pinigus skirtu pvz vaiku namams...
21 J.
O jooo, menas nerealusis.. Nepamirskime unitazo prie vamzdzio pritvirtint.. :-)
22 Indrė
prie ko tie vamzdziai?
23 Sigis
gerb. Vilnieciai, tokios "porn...." dar svietas nemate. Atsikvosekit. geda pries visa pasauli.
24 giedre
ne menas,o pinigu plovimas
25 Rasa
ten tokia nesamone tas vamzdis,tik pinigai y ora ismesti
26 A.Olech
TIkrai prastas menas
27 Alvydas
baisesnes nesamones dar neteko matyti...
28 Karolis
aš prieš miesto darkymą
29 Paulius
pries vamzdi
30 VYTAUTAS
tokį kūrini į metalo laužą,o pinigus bajorienė sumoka atgal iždan.

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.