# Vardas Komentaras
1 Gabija
Ne!
2 Gintarė
Už gyvūnus!!!
3 Šarūnė-Andrė
Kas mes esame? Žmonės ar žudikai!?
4 Milda
tikiuosi busim isgirsti...
5 Aiste
gyvybe saugokime, o ne naikinkime
6 Erika
:(
7 Jovita
Būtina didinti gyvūnu prieglaudas ir steigti naujas, nes vis daugiau atsiranda benamių gyvūnų, kuriems reikialingas prieglobstis.
8 Gabrielė
Kaip taip galima... :( Beglobių gyvūnų žudymui - NE!!!NE!!! ir dar kartą NE!!!!!!! :(
9 Greta
Beglobių gyvūnų žudymui - NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 AUSRA
verkiau, apsilankiusi Klaipedos Nuare
11 R.Radžiūnaitė
AŠ SAKAU NE!
12 Gintarė
nekenkite gyvunams
13 Lina
Sutinku sutinku sutinku!! Kiek žiūriu skelbimų, Grindoj vis nauji gyvūnai kiekvieną savaitę, juk akivaizdu, kad ši įstaiga tiesiog peržengia ribas ir visai nesirūpina gyvūnais!
14 Andrius
Gyvūnų žudimui tariu - NE!
15 S.Agloviene
NE!
16 aivita
mes uz gyvunus
17 Aliona
pries gyvunu nuzudyma
18 Inga
Niekas nedave teises zudyti.Gyvunai yra tokios pat gyvos butybes,kaip ir mes.Niekas mums nenurode,jog mes virsesni uz juos ir niekas nedave teises spresti ka zudyti,o ko ne.
19 I.Čepurnaite
aš prieš beglobių gyvūnų žudymą.
20 K.Pikelyte
nezudykit gyvunu!!!
21 Irmina
as pati asmeniskai sutikciau papildomai moketi,kad tik maziau gyvunu butu uzmigdomi,kad jiem butu suteiktos geresnes gyvenomo salygos,kol suras naujus mylincius namus. zmones nebukime abejingi:(
22 Kristijona
Visi, kas žudo gyvūnus,neturi širdies. Juk jie irgi turi savo gyvenimą, kaip ir žmonės, tik tarp gyvūnų...
23 Dalia
Apie žmogaus žmogiškumą galima spręsti iš to,kaip jis elgiasi su pačiais silpniausiais - gyvūnais. Visatoje viskas yra susiję neperraukiama grandine - bet koks žiaurumas smogia atgal bumerangu
24 ema
nezudikit givuneliu
25 Aukse
Uz sia peticija!!!!!!!!
26 I.Nacaite
kodel neveikia istatymai del gyvunu apsaugos. Kodel nera jokiu ribojimu veisti gyvunus. kodel niekas nezenklina ju? Jei butu pazenklintas gyvunas, butu galima surasti seimininka, kuris ji ismete.
27 Dovile
Beglobių gyvūnų žudymui - NE!!!
28 Ausrius,Paulius
Pasirasau is sirdies
29 Artur
teisinga peticija
30 Edita
saunuoliai !!!

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2083)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (350)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.