0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 Miglute
62 vika
Alex!come here we love you!!!you have a lot of fans!
63 Marija
ziauriai noriu jo koncerto...
64 s.bareikaite
65 vika
oi kaip man jis ir jo dainos patinka...
66 ingaa
sakau ir as !!!sita grazuoliuka i lietuva!!!!!!!!!
67 vika
noriu!
68 ingaa
joa!staigiai sita sexiu LT!!!XD:*
69 R.Povilaviciute
blemb!!!!!staigiai sita grazuoliuka i Lietuva!!!!!!!!!!!!!!!:D
70 ingaa
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:} pplllyyyyyzzzzz
71 vika
laukiu nesulaukiu kada atvyks:D
72 ingaa
prasau prasau prasau prasau prasau prasau prasau prasau!!!!!!!!!!!!!
73 Jovita.
Alexandra i LIETUVA !!!!!!!
74 Austėja
75 ingaa
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:}
76 vika
blemba taigi prasom mes lb!!!!!!!!!!!!kad atvyktu Alexander Rybak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
77 RUTA
noriu noriu noriu noriu!!!!!!!prasome mes jusu lb lb lb!!!!!!!!!:D
78 vika
faina butu jai surengtu savo koncetra Lietuvoje,..
79 R.Povilaviciute
ziauriai fainos jo dainoas!lb prasom kad jis atvyktuuu!!!!!!!
80 ingaa
prasau prasau prasau prasau prasau prasau prasau prasau!!!!!!!!!!!!!
81 R.Povilaviciute
labai labai norim Alexander Rybak Lietuvoje!!!!Labai prasom!!!
82 R.
Labai noriu kad atvažiuotų. Myliu jį. :)
83 Viktorija
lb noriu!!
84 Bernadeta
Nori Rybak Lietuvoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
85 ingaa
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:}
86 I.
87 Eglė
88 Greta
89 Erika
Tikimės, kad padėsite šiai svajonei išsipildyti.
90 Dominyka

DĖL VISAGINO SAVIVALDYBĖS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO IR FORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PAPILDANČIO UGDYMO PROGRAMAS VYKDANČIŲ VISAGINO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ TINKLO OPTIMIZAVIMO KONCEPCIJOS (280)

J.Monachova. Adresuota: Visagino savivaldybė

Vietos savivaldybės bendradarbiavimas turėtų būti grindžiamas aiškia esamos situacijos analize ir vietos bendruomenės poreikių tenkinimu, įtraukiant vietos gyventojus į sprendimų priėmimo procesą. Nagrinėjant šį klausimą, nebuvo paisoma VKN bendruomenės ir atskirų savivaldybės gyventojų interesų. Visų pirma nebuvo atliktas Visagino miesto gyventojų nuomonės apklausa ir tyrimas šiuo klausimu. Nagrinėjant esamą koncepciją, kyla daug neišspręstų klausimų. Koncepcijoje nėra kalbama apie VKN darbuotojų socialinių garantijų užtikrinimą. Visagino kūrybos namuose sukurta moderni, saugi, jauki ugdymosi aplinka, padedant tenkinti ugdytinių poreikius ir polinkius; įstaiga aprūpinta naujausiomis technologijomis ir priemonėmis. Koncepcijoje nėra nurodyta, kaip bus paskirstytos patalpos ir priemonės, įvykus tinkle optimizavimui. Taip pat koncepcijoje nėra atlikta tikslių skaičiavimų, koks bus lėšų poreikis, įgyvendinant tinklo optimizavimą. Nepateikta jokia tinklo optimizavimo finansinė analizė. Remiantis statistiniais VKN duomenimis dėl ugdytinių skaičiaus, aiškiai matomas šios įstaigos populiarumas ir paklausa mieste. Šiose įstaigoje sukurtos ne tik puikios sąlygos ugdyti vaikus, bet ir ypatingas saugumo, pagalbos ir meilės žmogui jausmas. Prašome sustabdyti skubotą neracionalų įstaigų tinklo optimizavimą.

Laikas baigti karantiną (236)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.