0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
91 Simona
Laukiu, sulaukti negaliu ;** ♥
92 R.Povilaviciute
taip fAIna butu...prasau prasau prasau!!!!!!
93 Eva
Labai prashome!!!;]*
94 R.Povilaviciute
as taipat esu Alexander Rybak fane,ir todel lb noriu kad jis atvyktu...
95 R.Povilaviciute
jeigu jis tik atvyktu koncertuoti i Lietuva......
96 J.Sereikaitė
97 ingaa
Alexander Rybaki til Litauen! norim Alexander Rybak Lietuvoje! :***
98 RUTA
Alexander Rybak is our fairytale..our beauty boy....
99 vika
Alexander Rybaki is our story!prasau prasau prasau!!!
100 R.Povilaviciute
as taipat esu Alexander Rybak fane,ir todel lb noriu kad jis atvyktu...
101 R.Povilaviciute
labai labai norim Alexander Rybak Lietuvoje!!!!Labai prasom!!!
102 Kornelija
103 G,Vikniute
104 RUTA
,,,,,,,,,,,,,,,,,
105 vika
,,,,,,,,,,,,,,,,,
106 Simona
Aš kaip A.R. Fanė taip pat kreipiuosi į Jus, gerbiami organizatoriai. Nuoširdžiai prašau išpildyti Mūsų nora.
107 Gintarė
108 Noriu
Noriu Alexo in LT
109 greta
.,,,,,,,,,,,
110 ingaa
kaip noriuu kad atvykttuuuuuuuuu!!!!
111 R.Povilaviciute
............PLYYZZZZZ...........
112 Viltė
Aš myliu Alexander Rybak ir noriu, kad Jis atvažiuotu į Lietuvą!
113 Deimantė
Alexanderis.. ;*~
114 wika
,,,,,,,,,,,,,,,,,
115 RUTA
...................
116 A.Kežūnaitė
117 Austėja
118 Marija
119 Kristina
120 wika
.................

DĖL VISAGINO SAVIVALDYBĖS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO IR FORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PAPILDANČIO UGDYMO PROGRAMAS VYKDANČIŲ VISAGINO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ TINKLO OPTIMIZAVIMO KONCEPCIJOS (280)

J.Monachova. Adresuota: Visagino savivaldybė

Vietos savivaldybės bendradarbiavimas turėtų būti grindžiamas aiškia esamos situacijos analize ir vietos bendruomenės poreikių tenkinimu, įtraukiant vietos gyventojus į sprendimų priėmimo procesą. Nagrinėjant šį klausimą, nebuvo paisoma VKN bendruomenės ir atskirų savivaldybės gyventojų interesų. Visų pirma nebuvo atliktas Visagino miesto gyventojų nuomonės apklausa ir tyrimas šiuo klausimu. Nagrinėjant esamą koncepciją, kyla daug neišspręstų klausimų. Koncepcijoje nėra kalbama apie VKN darbuotojų socialinių garantijų užtikrinimą. Visagino kūrybos namuose sukurta moderni, saugi, jauki ugdymosi aplinka, padedant tenkinti ugdytinių poreikius ir polinkius; įstaiga aprūpinta naujausiomis technologijomis ir priemonėmis. Koncepcijoje nėra nurodyta, kaip bus paskirstytos patalpos ir priemonės, įvykus tinkle optimizavimui. Taip pat koncepcijoje nėra atlikta tikslių skaičiavimų, koks bus lėšų poreikis, įgyvendinant tinklo optimizavimą. Nepateikta jokia tinklo optimizavimo finansinė analizė. Remiantis statistiniais VKN duomenimis dėl ugdytinių skaičiaus, aiškiai matomas šios įstaigos populiarumas ir paklausa mieste. Šiose įstaigoje sukurtos ne tik puikios sąlygos ugdyti vaikus, bet ir ypatingas saugumo, pagalbos ir meilės žmogui jausmas. Prašome sustabdyti skubotą neracionalų įstaigų tinklo optimizavimą.

Laikas baigti karantiną (241)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.