0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
121 ingaa
............PLYYZZZZZ...........
122 ingaa
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:}
123 R.Povilaviciute
plllyyyyyyzzzz:*
124 R.Povilaviciute
:*:*:*:*
125 gabija
laukiam jo siauliuose ir vilniui
126 Miglė
;D
127 wika
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:}
128 wika
:*,R.povilaviciute~~as ir bekciau kartu su tavim i Vln!!kad tik jis atvaziuotu...
129 R.Povilaviciute
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:} pplllyyyyyzzzzz
130 S.Griškėnaitė
Mes labai norime,kad Alex'as atvaziuotu pas mus i Lietuva,visi RASYKITES !!!
131 Egle
132 V.Pavardenis
noreciau,kad alexandras atvarytu i salininkus (h)
133 R.Povilaviciute
norimmm norim!!!!!!!!!
134 wika
:* :*
135 ........
luw..:*
136 Greta
jis tozz sexyyyyy....norim Alexander Rybak!!!!!!!!!!!!!!!!
137 ingaa
norim ALEXANDER RYBAKO Lietuvoje!!:}
138 Viktorija
kaip noreciau kad atvyktu i LT,,,
139 Agnija
140 M.
NoOoRiU!!!!!
141 R.Povilaviciute
ziaurei norim A.Rybako lietuvoje!!!jei jis tik atvarytu..is Ukm. bekte atbekciau i Vln!
142 Myliu
143 Neringa
Ot faina butu
144 Gabriele
:]~
145 godziliuke
p;yzzzz
146 g.k
147 Karolina
148 deimante
labai noriu kada A. Rybakas atvaziuotu i lietuva
149 Rūta
<3
150 R.Zarembaite

DĖL VISAGINO SAVIVALDYBĖS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO IR FORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PAPILDANČIO UGDYMO PROGRAMAS VYKDANČIŲ VISAGINO SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ TINKLO OPTIMIZAVIMO KONCEPCIJOS (280)

J.Monachova. Adresuota: Visagino savivaldybė

Vietos savivaldybės bendradarbiavimas turėtų būti grindžiamas aiškia esamos situacijos analize ir vietos bendruomenės poreikių tenkinimu, įtraukiant vietos gyventojus į sprendimų priėmimo procesą. Nagrinėjant šį klausimą, nebuvo paisoma VKN bendruomenės ir atskirų savivaldybės gyventojų interesų. Visų pirma nebuvo atliktas Visagino miesto gyventojų nuomonės apklausa ir tyrimas šiuo klausimu. Nagrinėjant esamą koncepciją, kyla daug neišspręstų klausimų. Koncepcijoje nėra kalbama apie VKN darbuotojų socialinių garantijų užtikrinimą. Visagino kūrybos namuose sukurta moderni, saugi, jauki ugdymosi aplinka, padedant tenkinti ugdytinių poreikius ir polinkius; įstaiga aprūpinta naujausiomis technologijomis ir priemonėmis. Koncepcijoje nėra nurodyta, kaip bus paskirstytos patalpos ir priemonės, įvykus tinkle optimizavimui. Taip pat koncepcijoje nėra atlikta tikslių skaičiavimų, koks bus lėšų poreikis, įgyvendinant tinklo optimizavimą. Nepateikta jokia tinklo optimizavimo finansinė analizė. Remiantis statistiniais VKN duomenimis dėl ugdytinių skaičiaus, aiškiai matomas šios įstaigos populiarumas ir paklausa mieste. Šiose įstaigoje sukurtos ne tik puikios sąlygos ugdyti vaikus, bet ir ypatingas saugumo, pagalbos ir meilės žmogui jausmas. Prašome sustabdyti skubotą neracionalų įstaigų tinklo optimizavimą.

Laikas baigti karantiną (232)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.