0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 Zalgiris
UZ
3 O.Juravicius
lauk ciukina
4 Zilvinas
Ciukinas per silpnas zaidejas Zalgiriui ,jau geriau tada tikrai bandyt jaunima ,jei nieko gero neiseina nusipirkt dabar.
5 qerfgacsdasdasd
sdfaaaaafsfasdfasdfafasfdas
6 R.Tamulevicius
Apsieis Zalgiris ir be lietrycio paramos.Lydekinui-ne
7 R.M
nedaryit gedos su toiom peticijom :D
8 Paulius
Jam Kaune ne vieta
9 V.Teresa
Ciukino Zalgiriui nereikia!
10 Mikalojus
nereik plytgalio
11 kam
nebejuokinkit zalgfaniai su toikiom [peticijom. jus tik jas ir mokat kurt :D :D
12 Mindaugas
ciukino tikrai nereikia zalgiriui!
13 fFfF
hj
14 V.Pavardenis2
I Zalgiri ji!
15 A.Dulskis
Pavelui - NE!
16 Prašau
NE
17 Mantas
Neduok DIEVE
18 Petras
tik ne ji geriau Andriuskevicius
19 Karolis
Ne
20 kobis
nereikia
21 P.Cukin
As ir nenoriu zaist pas jus!
22 L.Laimis
nenoriu jo ten matyti
23 bc
Cukinui-ne!!!!!!
24 j
j
25 Jonas
ne
26 jhj
pats tu toks
27 E.
čiukinui-NE
28 P.ciukinas
as esu pavelas ciurkinas ir bibi dejua ant zalgirbio,i tokia nevykeliu gauja kvieskit ginevicius ,bublius
29 Monika
NE!
30 hk,hgk
jfgj

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.