# Vardas Komentaras
1 Edgaras
Sudas tos statybos! STOP!!!
2 Ignas
Būtent! Kodėl žmonės, ir taip kenčiantys nuo nepritekliaus gali būti skurdinami, o nelegalia veikla užsiimantys turčiai negali būti teisėtai nubausti?
3 Rolandas
Gal ir ne taip drastiskai, taciau istatymu nesilaikymas jokiu budu negali buti toleruojamas.
4 Giedrius
Sutinku
5 stasė
pritariu
6 Vida
nelegalius statinius griauti
7 S.
Vien Valakupiuose uzkonfiskavus galima butu puse senamiescio perstatyti
8 Simonas
Tegul turciai nusileidzia ant zemes
9 Vilius
+pareigūnus i išdavusius leidimus, patraukti baudžiamojon atsakomybėn, nesvarbu ar jie bedirba tą darbą ar -ne
10 Darius
as uz skaidria statyba!
11 Danielis
Visiskai pritariu. Kai kysius imt ir naujus mokescius ivedinet tai pirmi, o kai kazka saziningo daryt tai jau mums, paprastiems zmonems reikia imtis darbo. Juk ne mes seime sedim
12 Liucijus
teisingai
13 Vaidotas,Chockevičius
Galėtų prie šitų pridėti ir nelegaliai užteviaramas upes,ežerus.
14 V.Š.
Kova su v4jo mal8nais, bet palaikau
15 V.Dubickis
Aciu kas balsuoja :)

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.