Už tamsintus automobilio stiklus.

15 979 PARAŠAI

  • A.Sinica
  • nuo 2008-01-09
  • iki 2010-05-01
Kategorija:

Siulai padaryti metinį mokestį. Visiems bus gerai.
Kiekvienas žmogus turi teisę i privatumą, tai kodėl kelyje yra kitaip ? Išvardinsiu penketa pliusų dėl tamsintų automobilio stiklų.

1.Padengtas plėvele stiklas duždamas nesubyra, o dažniausiai pasikabina ant plėvelės ir negali sužaloti. Stiklas tampa atsparesnis smugiams.
2.Dar viena teigiama savybė, kodėl reikėtų tamsinti automobilio langus – niekas nežinos, ką jūs palikote automobilyje, kokia jame sumontuota garso aparatūra, kaip ji yra tvirtinama.
3.Kita gera savybė – privatumas. Juk labai nemalonu, kai į jus spokso, pavyzdžiui, sankryžose stovint prie šviesoforo, ar žiūri, su kuo važiuojate.
4.Ketvirta – ekonomiškumas ir sveikata. Kokybiškos plėvelės sulaiko 99 proc. ultravioletinių spindulių. Tai apsaugo akis, odą, be to, ir mašinos saloną – jie neblunka. Vasarą plėvelės iki 70 proc. sumažina karščio laidumą.
5.Žiemą plėvelės sulaiko iki 35 proc. šilumos, tad mašinos salonas būna jaukesnis, nes jame šilčiau.
Ir dar daugybė kitų priežasčių...
Kuom mes blogesni už aukštus valdžios pareigūnus ? Mes turime turėti teisę i šį privalumą. Daugelis pasakytų, kad tamsinti stiklai trukdo vairuoti ir sukelia blogesni matomuma kelyje, tačiau jei Jums tai maišo, niekas Jūsų neverčia tamsinti stiklu. Juk nepaslaptis, kad kiekviena dieną kelyje vis daugėja automobilių be leidimų su tamsintais stiklais.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=23]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Artūras, J... Stiklai tai dzin, bet galetu tuos debilus su spiginanciom lempom rurint.
2 Dovile ... As uz tamsintus langus, nes tai tikrai netrugdo vairavimui
3 Pavardenis ... UZ! daugiau privatumo ir laisves! pamiskeje ar kur pravercia...
4 v.kulik ... tegul ir valdzios pareigunai neturi privatumo. man patogu. ar tamsinti lang buvo avarijos prizastimi. ar yra atlikta studija.
5 Rapolas P... Tai ne BLE!!! be tamsintu stiklu mano bmw greitis nukrenta nuo 290km/h iki 120km/h :( tamsinti stiklai man butini!
6 Auksė Ž... Aš už tamsintus priekinius stiklus, kodel policijos pareigūnai gali važinėt tamsintais stiklais, o mes ne?
7 neeeee! ... priwatumas ? Akinius uzsidek - paslepsi puse weido ; ka palikai automonilije? - nepalikinek. tamsinti langai trugdo kitiems eismo dalyviams- nesimato kas wyksta uz tawo mashinos.
8 Marija S... vazinejau su tamsintais ir vazinesiu,taip daug geriau,tik jau atsibodo mentams moket...
9 Ieva G... aukštus valdžios pareigūnams leidziama, tai ir mus bus leista
10 Zigmas K... nepalaikau automobilio stiklų tamsinimui,tai dideli tūkumai policijai stebint musikaltėlius
11 lola ... mazvaikiu peticija kazkokia, eikit nachuj su savo tamsintais langais, ereliai
12 A.Verbyla ... reikia leisti iki 50% priekiniams, kad "miesto ralistai" neuzsiniauktu lngu aklinai, jog nematys kitu eismo dalyviu
13 ramunas v... tegul renka vienkartini mokesti uz stiklu tamsinima,kas labai nores tai susimokes ir biudziatas padides truputy
14 Domce ... as manau,kad telikas rodo stikla masino0j savaitgaliais, uz pinigus del tewvu ir seneliu kartu su vaistais,kuriu niekas nemate ir visu kitu kuriuos nx siuncia mociutes savaitgaliais uz tai kad eitume
15 vladas d... kuo as blogesnis uz valdzios isrinktosius , as taip pat esu privatus /europietis/ ---NE
16 valdas z... koks jusu reikalas ar zmogus tamsintais vaziuos arne, cia asmeniskas dalykas.duokit laisve
17 P. J... Manau, bent tonuoti turetu leisti. Juk patamseja nezymiai, uztat masina atrodo daug graziau.
18 M.Klėmanas ... apmokestinti tamsintus stiklus? Idomu kada apmokestins ora..
19 tomas s... tikrai, juk plevele ant langu atlieka labai daug geru veiksniu
20 elvyra g... debilu gauja daugiau nieko,vat pasirodo didiejiLT protai .cha cha cha
21 zivile ... manau kad plevele bei automob ilio dalis tegul veza kokybiskas o ne lenkiska kiniska fufla
22 Eimantas R... Kuom mes blogesni už aukštus valdžios pareigūnus ?
23 Algirdas L... Pritariu jog reiketu legalizuoti priekiniu- soniniu langu tamsinima, nes tai padetu zmonems saugiau ir jaukiau jaustis.
24 Gintare V... Visiskai pritariu :) Cia kiekvieno asmeninis reikalas
25 Vytautas K... Dar privalumas,kad mazesne galimybe buti apakintam kitos transporto priemones nakties metu.
26 mindaugas l... nematau problemu jai uzsitamsina kazkas, nes man tai netrugdo ir tikrai netrugdo policijos pareigunams... stabdo bet ka is akies juk ar tai kas greiti virsija...
27 Karolis J... Sutinku kad negalimi 100 proc. tamsinimas. bet neleisti tamsinti priekinių stiklų - absurdas.
28 Vaidas M... ir be metinio mekescio turi buti tikrai uzknisa kai sustoji prie sankrizos o vasara karsta vaziuoji be maikono o prie sankrizos net persivertes ziuri tj tikrai knisantis dalykas net masinos nejauku
29 Marius M... JAUCIUOS SAUGESNIS KAI SALIA STOVI AUTO SU SKUSTAGALVIAIS , JIE NEMATO KIEK ZMONIU MANO MASINOI DELTO IR NEISIKALINEJA,masina ne akvariumas..
30 l.gaideu ... as uz tai, koks kieno reikalas ar bus uztamsinti stiklai ar ne, cia asmeniskas reikalas

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.