Už tamsintus automobilio stiklus.

15 979 PARAŠAI

  • A.Sinica
  • nuo 2008-01-09
  • iki 2010-05-01
Kategorija:

Siulai padaryti metinį mokestį. Visiems bus gerai.
Kiekvienas žmogus turi teisę i privatumą, tai kodėl kelyje yra kitaip ? Išvardinsiu penketa pliusų dėl tamsintų automobilio stiklų.

1.Padengtas plėvele stiklas duždamas nesubyra, o dažniausiai pasikabina ant plėvelės ir negali sužaloti. Stiklas tampa atsparesnis smugiams.
2.Dar viena teigiama savybė, kodėl reikėtų tamsinti automobilio langus – niekas nežinos, ką jūs palikote automobilyje, kokia jame sumontuota garso aparatūra, kaip ji yra tvirtinama.
3.Kita gera savybė – privatumas. Juk labai nemalonu, kai į jus spokso, pavyzdžiui, sankryžose stovint prie šviesoforo, ar žiūri, su kuo važiuojate.
4.Ketvirta – ekonomiškumas ir sveikata. Kokybiškos plėvelės sulaiko 99 proc. ultravioletinių spindulių. Tai apsaugo akis, odą, be to, ir mašinos saloną – jie neblunka. Vasarą plėvelės iki 70 proc. sumažina karščio laidumą.
5.Žiemą plėvelės sulaiko iki 35 proc. šilumos, tad mašinos salonas būna jaukesnis, nes jame šilčiau.
Ir dar daugybė kitų priežasčių...
Kuom mes blogesni už aukštus valdžios pareigūnus ? Mes turime turėti teisę i šį privalumą. Daugelis pasakytų, kad tamsinti stiklai trukdo vairuoti ir sukelia blogesni matomuma kelyje, tačiau jei Jums tai maišo, niekas Jūsų neverčia tamsinti stiklu. Juk nepaslaptis, kad kiekviena dieną kelyje vis daugėja automobilių be leidimų su tamsintais stiklais.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=23]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Artūras, J... Stiklai tai dzin, bet galetu tuos debilus su spiginanciom lempom rurint.
2 Dovile ... As uz tamsintus langus, nes tai tikrai netrugdo vairavimui
3 Pavardenis ... UZ! daugiau privatumo ir laisves! pamiskeje ar kur pravercia...
4 v.kulik ... tegul ir valdzios pareigunai neturi privatumo. man patogu. ar tamsinti lang buvo avarijos prizastimi. ar yra atlikta studija.
5 Rapolas P... Tai ne BLE!!! be tamsintu stiklu mano bmw greitis nukrenta nuo 290km/h iki 120km/h :( tamsinti stiklai man butini!
6 Auksė Ž... Aš už tamsintus priekinius stiklus, kodel policijos pareigūnai gali važinėt tamsintais stiklais, o mes ne?
7 neeeee! ... priwatumas ? Akinius uzsidek - paslepsi puse weido ; ka palikai automonilije? - nepalikinek. tamsinti langai trugdo kitiems eismo dalyviams- nesimato kas wyksta uz tawo mashinos.
8 Marija S... vazinejau su tamsintais ir vazinesiu,taip daug geriau,tik jau atsibodo mentams moket...
9 Ieva G... aukštus valdžios pareigūnams leidziama, tai ir mus bus leista
10 Zigmas K... nepalaikau automobilio stiklų tamsinimui,tai dideli tūkumai policijai stebint musikaltėlius
11 lola ... mazvaikiu peticija kazkokia, eikit nachuj su savo tamsintais langais, ereliai
12 A.Verbyla ... reikia leisti iki 50% priekiniams, kad "miesto ralistai" neuzsiniauktu lngu aklinai, jog nematys kitu eismo dalyviu
13 ramunas v... tegul renka vienkartini mokesti uz stiklu tamsinima,kas labai nores tai susimokes ir biudziatas padides truputy
14 Domce ... as manau,kad telikas rodo stikla masino0j savaitgaliais, uz pinigus del tewvu ir seneliu kartu su vaistais,kuriu niekas nemate ir visu kitu kuriuos nx siuncia mociutes savaitgaliais uz tai kad eitume
15 vladas d... kuo as blogesnis uz valdzios isrinktosius , as taip pat esu privatus /europietis/ ---NE
16 valdas z... koks jusu reikalas ar zmogus tamsintais vaziuos arne, cia asmeniskas dalykas.duokit laisve
17 P. J... Manau, bent tonuoti turetu leisti. Juk patamseja nezymiai, uztat masina atrodo daug graziau.
18 M.Klėmanas ... apmokestinti tamsintus stiklus? Idomu kada apmokestins ora..
19 tomas s... tikrai, juk plevele ant langu atlieka labai daug geru veiksniu
20 elvyra g... debilu gauja daugiau nieko,vat pasirodo didiejiLT protai .cha cha cha
21 zivile ... manau kad plevele bei automob ilio dalis tegul veza kokybiskas o ne lenkiska kiniska fufla
22 Eimantas R... Kuom mes blogesni už aukštus valdžios pareigūnus ?
23 Algirdas L... Pritariu jog reiketu legalizuoti priekiniu- soniniu langu tamsinima, nes tai padetu zmonems saugiau ir jaukiau jaustis.
24 Gintare V... Visiskai pritariu :) Cia kiekvieno asmeninis reikalas
25 Vytautas K... Dar privalumas,kad mazesne galimybe buti apakintam kitos transporto priemones nakties metu.
26 mindaugas l... nematau problemu jai uzsitamsina kazkas, nes man tai netrugdo ir tikrai netrugdo policijos pareigunams... stabdo bet ka is akies juk ar tai kas greiti virsija...
27 Karolis J... Sutinku kad negalimi 100 proc. tamsinimas. bet neleisti tamsinti priekinių stiklų - absurdas.
28 Vaidas M... ir be metinio mekescio turi buti tikrai uzknisa kai sustoji prie sankrizos o vasara karsta vaziuoji be maikono o prie sankrizos net persivertes ziuri tj tikrai knisantis dalykas net masinos nejauku
29 Marius M... JAUCIUOS SAUGESNIS KAI SALIA STOVI AUTO SU SKUSTAGALVIAIS , JIE NEMATO KIEK ZMONIU MANO MASINOI DELTO IR NEISIKALINEJA,masina ne akvariumas..
30 l.gaideu ... as uz tai, koks kieno reikalas ar bus uztamsinti stiklai ar ne, cia asmeniskas reikalas

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!