15 979 PARAŠAI

  • A.Sinica
  • nuo 2008-01-09
  • iki 2010-05-01
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ieva T... 2018-11-16 / 09:43
2 P.T. ...
3 I.Kriščeliūnaitė ...
4 Artūras, J... Stiklai tai dzin, bet galetu tuos debilus su spiginanciom lempom rurint.
5 Dovile ... As uz tamsintus langus, nes tai tikrai netrugdo vairavimui
6 Vainius K...
7 Egidijus P...
8 Pavardenis ... UZ! daugiau privatumo ir laisves! pamiskeje ar kur pravercia...
9 Konstantin S...
10 Rolandas A...
11 v.kulik ... tegul ir valdzios pareigunai neturi privatumo. man patogu. ar tamsinti lang buvo avarijos prizastimi. ar yra atlikta studija.
12 Arturas ...
13 G.Baranauskiene ...
14 Rapolas P... Tai ne BLE!!! be tamsintu stiklu mano bmw greitis nukrenta nuo 290km/h iki 120km/h :( tamsinti stiklai man butini!
15 arunas.v ...
16 E.Mockevicius ...
17 Auksė Ž... Aš už tamsintus priekinius stiklus, kodel policijos pareigūnai gali važinėt tamsintais stiklais, o mes ne?
18 Julija J...
19 Ž. R...
20 Karolina M...
21 P.Karvelis ...
22 M. V...
23 J. Z... Kvailas istatymas.
24 L. A...
25 ufc ...
26 E.Savickaitė ...
27 Raimundas S...
28 J.Maziukaitė ...
29 Andrius ...
30 Vainius K...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!