561 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
151 nzn
Už mokslo metu trumpinimą
152 mantas
nenoriu mokytis
153 Saimonas
Nematau cia pateiktos nei vienos svarios priezasties del kurios tureciau vasara eiti i mokykla.Man visiskai uztenka tu 9 menesiu ir tai per gerkle lenda.Parejus namo negali atsitraukti nuo pamoku.
154 KARTAIS
NE nu jeigu zmones jus tokiu tempu mokinates ir nepavargstat tai pasol ****** daugumai mokiniu si svietimo programa yra per sunki taipogi dar bus sunkinama JUS NESUSIMASTE ROBOTAI!
155 lopas
noriu atostogu!!!!!!!!
156 D.
Noriu kat butu 3 menesei vasaros atostogu atostogų
157 Julius
Kas ka jus cia tiek mokotesVistiek su LT mokslu nieko nepasieksi
158 Martynas
jega cool
159 vvv....
AS priestarauju......... Kas per nesamone
160 Erika
Labai gerai sugalvota!
161 Ievike
nereiktu mokytis birzelio menesi
162 monika
ble ir tej man 3 menesiu neuztenka atostogu o db vapshea padare 2 zmones mastykit 2 menesiai atostogu...kas ce gero men ishvazuoty kurnors o kita men jau i sule ruostis...
163 U.Spalvyte
Reikia ilginti atostogas
164 Agne
Nesamone!
165 JooZ
Visikai nepritariu.Puikiai zinau kaip gerai mokosi kai uz lango sviecia saule.galvoji ne kiek 2*2 o ka galetum nuveikt .pavasari ir tai mokytis sunku o vasara tai nekalbu
166 Vardenis
Iiki 17 dienos i mokykla buvo eit neprivaloma,tai buvo projektiniu savaites,o dabar????Iki 20d. MOKSLAS, tada kada apsiprasant taisytis pataisas?Ar neiskaitas?Liepa?Beje : suolu nebera geguzes pab.!!!
167 anonime
nu wisaj ilginty mokslo metus... trumpinam..
168 nezinomas
ne cia neblogai pasakyta pries mokslu metu trumpinima=D tu galvoji ka sakai ,tegu siekia tikslo...dirbti dirbti ir dirbti ar tik del to gimeme?=D ir 1/3 atostogu nebera teisingai pasakyta..
169 Eimantas
Mes norim ilgesniu atostogu
170 Ramunas
Krc dar atostogas bl trumpina
171 Aušrinė
Norim ilgesn4s vasaros :)
172 Greta
negalima atimti musu vasaros!!!
173 Gintarė
Ilgai vasarai taip : DD
174 Rusijos
Balsuokit uz Putina Bukit laimingi
175 Pasiutus
Eismantas DUda
176 Ыглф
Koines :))
177 Minedas
As kylanti zvaigzde
178 Duda
as lopas mano vardas eismantas
179 Eismantas
As minedas megstu sokti
180 mantas
peticijos autoriau - ar tu visiskas idijotas ar kas tau pasidare? jei pats buvai klases lopas-moksliukas kurio niekas nemegdavo ir metydavo is tusinuku tai nereikia pykt ant viso svieto

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (129)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.