# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
91 Tauras Bla... Esami pertekliniai reikalavimai ir suvaržymai stabdo visos ūkio šakos vystymąsi, jos sėkmingą raidą
92 R. Rab...
93 Simona Sam...
94 A. Mic...
95 A.Dačkutė ...
96 A. Anu...
97 L. Pet...
98 Rožė Man...
99 Romualdas Kai...
100 Justina Lia...
101 Olegas Guz...
102 Joana Jas...
103 Diana Bra...
104 julija b....
105 K.Šoblinskytė ...
106 Martyna Ven...
107 Ramunė Šal...
108 ALGIMANTAS BAL...
109 Jurga Vai...
110 Dainius Ces... Visapusiskai pritariu. Dar siulau esamus LPR vadovus pakeisti vadovais sugebanciais vadovauti ir sprendzianciais problemas, o ne jas kurti.
111 Vilmantas mit...
112 Anatolijus Roz...
113 ausra ...
114 Diana Žmė...
115 Raimondas Jan... nereikia trišalių tarybų, užtenka vieno žmogaus susisteminti šakos poreikius, teikti sprendimus viešam suinteresuotujų aptarimui
116 Dovydas Abr...
117 Eglė Ven...
118 Imantas Gar... 20 metu darbo stazas juvelyrikoje
119 Erikas Gem...
120 Viktorija Ven...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!