# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
151 Emilija Rag...
152 Laura Str...
153 Edvinas Jon...
154 Donatas ...
155 Mantas Nar...
156 V. Vai...
157 Agnė Žal...
158 L. Kiš... Įstatymo pakeitimai ypač padėtų jaunajai kūrėjų kartai, nes su dabartiniais įstatymais, būti savarankišku juvelyru,metalo dailininku praktiškai neįmanoma.
159 V. Dom...
160 Valerijus Kac...
161 Šarūnas Jon... Man tai svarbu
162 A. Kes...
163 Dalia Gra...
164 I.Indrašiūtė ...
165 Šarūnas Žuk...
166 Solveiga Gut...
167 Remigijus Kaz...
168 Vytautas Min...
169 N. Sit...
170 Diana Dze...
171 Viktor Sit...
172 Vidas Biz... Palaikau visu 100%
173 Linas Jak...
174 J. Bus...
175 Karolina Vai...
176 Alvyda Dra...
177 Rūta Rai...
178 Gabrielė Pra...
179 Jurij Naz...
180 Aušra Žuk...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!