78 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2019-04-21 / 20:52
Butini asfaltavimo darbai
2 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-06 / 09:46
Dažnai važiuoju šiuo keliu, greideriavimas padeda tam kartui, debesys dulkių, dažnas automobilio remontas ir plovimas garantuotas.
3 DANIEL,TAMILIN
kELIO BŪKLĖ TRAGIŠKA YPATINGAI PO KRITULIŲ
4 Diana
5 Tadeuš
ipač dabar, blogiau nei galima išsivaizduoti
6 Mindaugas
Labai prastas kelias, automobilių gadinimas.
7 Paulius
Asfaltas !!!
8 Aleksandra
Neįmanoma atvažiuoti aplankyti anūkų!!
9 Tautvydas
Labai dažnai tenka važiuoti šiuo keliu ir galiu pasakyti tikrai būklė yra tragiška
10 Vida
Esame pastovūs purnuškių km. gyventojai todėl kelias mums labai svarbus, palengvintų sąlygas jei būtų išasfaltuotas.
11 Giedrius
Baisus kelias
12 Justina
Labai prasome supratingumo ir demesio siai opiai problemai spresti
13 V.
Būtinas remontas, neįmanoma važiuoti
14 A.Degesys
Pritariu Rolando apibudintai situacijai
15 Rita
pritariu ir balsuoju už